
12:12, 28 червня 2021 р.
2Після понад 12 годин розшуку 2-річну дівчинку з Тернопільщини знайшли: де вона була?

Як ми вже повідомляли, 2-річна дівчинка зникла у с.Буряківка на Тернополіщині. Близько 21:00 вчора, 27 червня, вона вийшла з дому і зникла. Пошуки дитини тривали понад 12 годин.
Кілька хвилин тому і відділенні поліції м. Заліщики ощасливили усіх повідомленням про те, що 2-річну Вікторію Попадин розшукали.
Пошуки тривали протягом ночі та ранку цієї доби. До них залучили усі спецслужби: поліцію з кількох районів, рятувальників, кінологів та навіть водолазів. На щастя, дитину знайшли. Вона була у кукурудзі за селом. Про це повідомили читачі кореспонденту сайту 0352.ua. Дитина налякана, але вже поряд із мамою. Чи немає у неї переохолодження - наразі не повідомляється. З нею мають попрацювати психологи із спецслужб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
08:23, 26 травня
12:55, 2 червня
10
18:22, Вчора
12:30, 6 червня
85
live comments feed...
Коментарі