
09:43, 30 червня 2021 р.
Минулої доби на Тернопільщині зафіксували лише один новий випадок COVID-19

Станом на 30 червня в Тернопільській області зафіксовано лише один новий випадок COVID-19.
Про це повідомляє ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України".
На щастя, як і попередньої доби, вчора від коронавірусу не померла жодна людина. Натомість одужало 24 особи.
Нагадаємо, за весь час пандемії в Тернопільській області захворіло 70024 людини. Одужали 68546 особи. Зафіксовано 1199 летальних випадків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
10:31, 13 червня
16:59, 17 червня