• Головна
  • Як правильно встановити та під'єднати пральну машину
Новини компаній
10:18, 5 липня 2021 р.

Як правильно встановити та під'єднати пральну машину

Новини компаній

Італійський бренд побутової техніки Indesit відомий в нашій країні та користується популярністю, тому, що співвідношення якість - ціна задовольняє більшість сімей, які мають середній достаток. Серед пральних машин автоматів є і бюджетні моделі, що показують хорошу якість прання.

Правильне підключення — гарантія довгої роботи

Побутова техніка купується не на один рік. Адже зазвичай ця покупка витратна за вартістю, і будь-який споживач захоче, щоб техніка відпрацювала заявлений термін, і навіть більше. Пральні машини Indesit італійської збірки розраховані на експлуатацію 8 років без поломок. А китайська збірка розрахована щонайменше на 6 років.

Щоб машина відпрацювала весь закладений термін, необхідно правильно встановити й під'єднати пральну машину до комунікацій. Це можна зробити самостійно або запросити фахівця з сервісного центру по ремонту пральних машин https://wash-service.kh.ua. При монтажі та підключенні пральної техніки необхідно дотримати кілька правил.

  1. Поверхня підлоги повинна бути ідеально рівна й тверда. Та горизонтальна, без істотних ухилів. Покриття повинно витримувати вібрації

  2. Обов'язково зняти всі транспортувальні деталі: болти, скоби, бруси. Якщо цього не зробити, при першому ж пранні агрегат вийде з ладу.

  3. До подачі води підключають гнучкий шланг, через те, що під час вібрації жорсткі труби можуть пошкодитися і дати протікання. Обов'язково встановити фільтр в місці подачі води в машину. Й бажано, обладнати напірну трубу регулятором тиску, щоб уникнути наслідків гідроударів. До напору підключають холодну воду.

  4. Найпростіше рішення, яке повинно мати тимчасовий характер — опустити кінець зливного шланга на час прання в ванну або раковину. Але правильно підключати слив безпосередньо в каналізацію або через розгалужувач в сифон, розташований під раковиною або ванною. Важливо, щоб зливний шланг утворив, провиснув, петлю. Там буде залишатися вода, перекриваючи неприємні запахи від каналізації. Це у сантехніків називається «гідрозатвор», при якому верхній рівень вигину повинен знаходитися не менше, ніж на 60 сантиметрів від поверхні підлоги.

  5. Безшумне обертання барабана та відсутність сильної вібрації при віджиманні залежать, в тому числі від того, чи витриманий ідеальний горизонт поверхні при установці. Його вимірюють за допомогою будівельного рівня. Якщо відхилення становить понад 2%, регулюють положення, підкручуючи ніжки машини.

  6. Електроживлення. Найідеальніший варіант — підключення трьох жильного кабелю до щитка із захисним автоматом. Якщо підключення через розетку, то вона повинна бути із заземленням та розташовуватися від підлоги мінімум на 30 см вище, щоб уникнути попадання води в разі протікання.

Якщо з будь-якої причини нова техніка відмовляється працювати, при тому, що установка була проведена самостійно, кращий варіант — запросити майстра. Це можна зробити на сайті сервісного центру https://wash-service.kh.ua/brands/indesit/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...