• Головна
  • "Містика і звіряча жорстокість?": трупи курей без голів помітили на березі річки на Тернопільщині (ВІДЕО, 18+)
20:01, 6 липня
1

"Містика і звіряча жорстокість?": трупи курей без голів помітили на березі річки на Тернопільщині (ВІДЕО, 18+)

На Тернопільщині стався шокуючий інцидент: на березі однієї з річок було помічено певну кількість курячих трупів без голів.

Відеозапис із місця подій поширили представники Коропецької сільської ради на сторінці спільноти в мережі Фейсбук. Побачине здатне викликати острах і містичне відчуття загадки: що ж сталося із бідолашними птахами?

Користувачі відразу відреагували на відео залишивши чимало коментарів із критичними думками.

"Дітям в садочку_ пояснила, повторила,закріпила .Дитина зрозуміла і запам'ятала..... Тут мова про дорослих людей. Вже на протязі, напевно, не одного року,людей просять так не робити .Але,людина такого не зробить .А нелюдей потрібно штрафувати ...Шкода,що діти наші мають "таке“ в"приклад"....",- прокоментувала Надя Г...

"Це просто жах!!! Люди , коропчани, що ви робите, задумайтесь!!! Штрафувати таких по повній програмі, щоб більше про таке навіть не думав!",- написала Марія Х...

"Дуже боляче на все це дивитися !!! Дуже...Боляче і прикро ще й за те , що хто“як може“ , так сильно “допомагає “ розвиватися громаді",- зазначила Надя Г..

#Безголові #кури #берег #річки #Тернопільщина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Lena2020#
6 липня, 21:03
Самим страшним чудовищем являэться двоноге людиноподобне;справжня людина так не поступить,а лише виродок та недолюдок двоногий!!!!
Оголошення
live comments feed...