• Головна
  • "Був люблячим батьком": в загиблого в зоні ООС офіцера сиротами залишилися 4 дітей
12:46, 7 липня

"Був люблячим батьком": в загиблого в зоні ООС офіцера сиротами залишилися 4 дітей

"Був люблячим батьком": в загиблого в зоні ООС офіцера сиротами залишилися 4 дітей

Богдан Бродовський, майор із 93 бригади "Холодний Яр", від рук бойовиків під час обстрілу в зоні ООС загинув на передовій 5 липня. Він отримав вибухове поранення внаслідок обстрілу, врятувати чоловіка шансів не було.

Офіцер Богдан Бродовський народився 17 квітня 1984 року. Він був досвідченим кадровим військовим. Служив в ЗСУ з 2002 року. Крім того, був надзвичайно люблячим батьком чотирьох дітей. Завжди, по можливості, намагався забирати дитину з садочка та школи. Нещодавно вчетверте став батьком. Побратими та волонтери згадують чоловіка як надзвичайно доброзичливу і привітну людину. 

«У 93 бригаді офіцер почав служити ще до початку війни. Був начальником продовольчої служби. Обіймав цю посаду й у перші роки війни. Потім ненадовго звільнявся, відновився у корпусі резерву. Далі повернувся у рідний гарнізон на Дніпропетровщині. І от, зовсім нещодавно, знову почав служити у 93-тій бригаді. Він був спокійним і добрим, люблячим батьком», - згадує його товариш по службі Сергій Олександрович, який очолював групу матеріального забезпечення бригади на початку російсько-української війни.

«Ми багато прослужили разом: на початку війни Богдан був начпродом бригади, а я – діловодом. Як людина він був завжди доброзичливим, ніколи не сварився, завжди приходив на допомогу. Був гарною людиною, - пригадує товаришка по службі Тетяна. – На першому місці завжди ставив свою сім’ю. У нього було четверо дітей. Пам’ятаю, коли з ним познайомилася, його донечка ходила у садок. І він завжди намагався забрати її додому сам. Іноді приводив на роботу. А ще у нього зовсім нещодавно народився синок: і року не пройшло. Не так давно родина оселилася у Вільному. Я ходила до них у гості. Це дуже велика втрата і для сім’ї, і для бригади».

#Війна #Донбас #ООС #військовий #офіцер #майор

Коментарі

Оголошення
live comments feed...