• Головна
  • "Дітям зроблять майданчик": хлопчики, які співали гімн, зустрілися із Легендами українського футболу (ВІДЕО)
15:31, 8 липня

"Дітям зроблять майданчик": хлопчики, які співали гімн, зустрілися із Легендами українського футболу (ВІДЕО)

"Дітям зроблять майданчик": хлопчики, які співали гімн, зустрілися із Легендами українського футболу (ВІДЕО)

Юні футболісти, які прославилися в усій Україні, виконавши перед дворовим матчем гімн, продовжують завойовувати серця наших співвітчизників. Тепер їх запросили до Будинку футболу, де вони зустрілися із відомими та знаменитими гравцями і футбольними діячами.

Про розвиток історії повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук Андрій Павелко.

"Відео з п’ятьма малюками, які на старому футбольному майданчику перед початком гри виконують "Ще не вмерла України…", облетіло і зворушило всю країну. А ще це відео найкращий доказ того, наскільки важливу соціальну і патріотичну місію виконує футбол у вихованні маленьких громадян України.

Сьогодні ці юні патріоти, які лише роблять перші кроки у футболі, на моє запрошення побували в Будинку футболу. Це 9-річний Євген, 8-річні Максим і Кирило, 7-річний Іванко і його 4-річний братик Матвій, в якого, судячи з нестримної енергії, найбільший потенціал майбутньої футбольної зірки України. Малеча мала змогу поспілкуватися, отримати автографи і зробити спільне фото з гравцями національної збірної Сергієм Кривцовим та Денисом Поповим, і з Легендами українського футболу Анатолієм Дем’яненком і Олексієм Михайличенком.

Зі свого боку мав за честь вручити маленьким футболістам пам’ятні подарунки та форму для тренувань, а також подякувати їх батькам за виховання таких чудових дітей, з якими ми вже разом сьогодні виконали національний гімн України. А ще пообіцяв малечі, що на місці їх старого майданчика буде новий, з сучасним штучним покриттям, де вони разом з друзями зможуть тренуватися і проводити дворові чемпіонати з футболу.

Щире захоплення футболом діток і створення умов для їх професійного зростання – це найкращий стимул для нашої роботи з розвитку футболу. Бажаю малечі міцного здоров’я і успішної реалізації їх талантів!",- ідеться у повідомленні.

#Гімн #України #футбол #легенди #хлопчики #майданчик

Коментарі

Оголошення
live comments feed...