• Головна
  • У «Контінентал Фармерз Груп» розпочалися жнива
15:51, 8 липня
1

У «Контінентал Фармерз Груп» розпочалися жнива

У «Контінентал Фармерз Груп» розпочалися жнива

У «Контінентал Фармерз Груп» стартували жнива. Компанія розпочала збір ранніх зернових культур, зокрема приступила до обмолоту озимого ячменю. Наступним «Контінентал» молотитиме озимий ріпак, пшеницю та жито. Під час першої хвилі жнив аграрії планують зібрати врожай із загальної площі 89,4 тис. га, з яких43,4 тис. га –озимої пшениці,33,2 тис. га –озимого ріпаку, 11,9 тис. га –озимого ячменю та 529 га –жита.

«Через температурні показники збиральна кампанія стартувала з невеликою затримкою, але ми були готові до такого розвитку подій та розраховуємо завершити збір ранніх зерновиху заплановані терміни. Загалом прохолодна й затяжна весна позитивно вплинула на розвиток озимих культур. Вони мали довший період вегетації та, відповідно, могли сформувати потенційно вищий врожай. Посіви в доброму стані. Від першої хвилі жнив очікуємо запланований валовий збір», – прокоментував операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Він також додав, що Компанія повністю забезпеченатехнікою. Під час жнив працюватиме 97 власних комбайнів, 11 з яких – нові NewHollandCR8.90, придбані спеціально до цього сезону. Для вивезення врожаю на восьмивиробничих кластерах «Контінентал» буде залучено 746 одиниць вантажного транспорту. Повністю готові до приймання й зберігання зерна елеватори Компанії.

Найактивнішого ходу збиральної кампанії в «Контінентал Фармерз Груп» очікують з 10 липня до 5 серпня. Друга хвиля жнив, за попередніми прогнозами,розпочнеться на початку вересня. Всього у поточному сезоні в агрохолдингу планують зібрати врожай із площі понад 189тис. га.

#Контінентал Фармерз Груп #новини агрохолдинг

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
9 липня, 00:39
Гарної погоди!!!
Оголошення
live comments feed...