• Головна
  • Astro Run: сьогодні біля Тернополя відбудеться грандіозна і унікальна подія
11:07, 10 липня

Astro Run: сьогодні біля Тернополя відбудеться грандіозна і унікальна подія

Astro Run: сьогодні біля Тернополя відбудеться грандіозна і унікальна подія

Мешканців нашої області повідомляють про унікальну та грандіозну подію Astro Run, котра має відбутися поблизу Тернополя сьогодні (10 липня), о 19:00 годині. З території Астрономічної обсерваторії с. Лозова стартуватимуть 2 забіги на дистанції 18,5 та 5,3 км.

Як інформують організатори заходу на сторінці спільноти в мережі Фейсбук, усі учасники отримають пам’ятні медалі, а найшвидші - грошові винагороди, кубки, грамоти від спонсорів заходу. Крім того, усі учасники забігу отримають можливість виграти суперприз – телескоп.

Після завершення забігу відбудеться пізнавальна, візуальна екскурсія зоряним небом, де можна буде дізнатися більше про етимологію зірок, сузір'їв та побачити їх розташування на небосхилі. Присутні зможуть насолодитися виставкою астрофото різноманітних небесних об'єктів, послухати коротенькі, але цікаві лекції та побачити крізь телескоп планети, галактики, зоряні скупчення.

Для дітей відбудеться показ тематичних і пізнавальних фільмів. І все це під куполом зоряного неба, духмяної літньої української ночі з ароматами квітів, запахом кави і чаю та солодощами.

Для дітей до 16 років вхід безкоштовний, після 16 років - 100 грн. Завдяки нашим спонсорам, волонтерам і всім учасникам "зоряного забігу" ми зробимо разом цей світ цікавішим та ще більш захоплюючим.

Тому організатори Astro Run чекають усіх на старті забігу.Отримані кошти будуть спрямовані для закупівлі необхідного обладнання для подальшого розвитку єдиної в Україні автоматизованої шкільної астрономічної обсерваторії, в якій виростатимуть майбутні "Коперники" та "Магеллани".

Реєстрація тут:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScPD59VaXdEwF.../viewform

Оплата реєстраційних внесків на картку ПриватБанк 5168755445165307 Бородій Ю.І.

Про оплату повідомляйте, будь ласка, у Viber 0989669059.

Регламент змагань тут:

https://docs.google.com/.../1RexM1a9iVzI.../edit...

Телеграм чат для різних питань: https://t.me/joinchat/-xP2tJWinIQ4YWZi

Трек на 18.5 км: https://www.alltrails.com/explore/map/map-7884a96--54

Трек на 5.3 км: https://www.alltrails.com/explore/map/map-e347c51--45

Для клубів діє знижка 10% за умови реєстрації 6 учасників Трансфер з Тернополя в Лозову буде від ТРЦ Подоляни.

#AstroRun #обсерваторія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...