• Головна
  • Тернопільський виш визнано найкращим педагогічним закладом освіти України
11:00, 12 липня
1

Тернопільський виш визнано найкращим педагогічним закладом освіти України

7 липня 2021 р., інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє педагогічні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2021 року.

З радістю повідомляємо, що і цього року Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посів ПЕРШЕ МІСЦЕ і визнаний найкращим педагогічним закладом освіти України,- повідомляє прес-служба університету!

Рейтинг-2021

Дуже приємно, що організаційна, наукова, навчальна робота і робота з молоддю нашого університету отримали гідну оцінку!

Це високе визнання – результат цілеспрямованої і наполегливої праці усієї академічної спільноти ТНПУ за принципами демократії, відкритості, студентоцентризму і академічної доброчесності!

Дякуємо усім, хто докладає зусиль задля наших перемог! Наша згуртованість, дружня, родинна атмосфера, добрі традиції наставництво, мотивація до успіху дали відмінний результат.

Щиро вітаємо академічну спільноту ТНПУ – професорсько-викладацький склад, усіх працівників, студентів, випускників! Успіхів вам, здоров’я, щастя, натхнення, нових здобутків і досягнень! Вітаємо також наших абітурієнтів! Стати студентом ТНПУ дуже почесно і престижно!

Ми вкотре ділом довели, що ТНПУ – найкращий! А ви з нами?

#ТНПУ #педуніверситет #кращий #виш

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
?
12 липня, 11:05
Для чого вчитися і вишу готувати спеціалістів, як не можете забезпечити роботою, пенсаки рулять до 80 років
Оголошення
live comments feed...