• Головна
  • Абітурієнти з усієї України хочуть навчатися в класичному університеті Тернополя!
18:25, 12 липня
2

Абітурієнти з усієї України хочуть навчатися в класичному університеті Тернополя!

Абітурієнти з усієї України хочуть навчатися в класичному університеті Тернополя!

У розпалі робота приймальної комісії класичного університету Тернополя!

Абітурієнти з різних куточків України приїжджають, щоб побачити студмістечко, познайомитись з професорсько-викладацьким колективом, побачити матеріально-технічну базу університету, дізнатися про можливості для позанавчальної активності.

Гаряча пора й для працівників кол-центру ЗУНУ, адже юнаків та дівчат цікавлять нові спеціальності: психологія, дизайн, філологія, переклад, правова журналістика, енергетичний аудит, технології інтернету речей, бізнес-комунікації та переклад, біоінженерія, автомобільний транспорт, сходознавство.

Класичний університет Тернополя — один з небагатьох, який має великий спектр освітніх програм, серед яких кібербезпека, освітологія, міжнародна дипломатія, екологія, менеджмент, політологія, маркетинг, громадське здоров'я, туризм, готельно-ресторанна справа, правоохоронна діяльність.

Обираючи університет молодь дивиться на всеукраїнські та міжнародні рейтинги, у яких ЗУНУ, до слова, займає лідируючі позииції, присутність в науково-метричних базах та цікавиться відгуками випускників та стейкхолдерів. Приємно відзначити, що роботодавці, згідно з дослідженнями, рекомендують здобувати освіту в класичному університеті Тернополя!

Розширюється географія абітурієнтів, збільшується кількість державних місць — Західноукраїнський національний університет примножує славні традиції та вдосконалюється з кожним днем!

Сучасні спеціальності для абітурієнтів - це нові можливості для самореалізації у сучасному світі!

#Новини зуну #західноукраїнський національний університет

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Я
12 липня, 19:30
Ну хто при.здоровому глузді захоче вчитися в тій деревообробній бурсі?
Місько
13 липня, 21:26
Тернопіль-місто регулів, там нічого робити.
Оголошення
live comments feed...