• Головна
  • На Тернопільщині впроваджено температурний режим: до чого готуватися тернополянам?
21:01, 12 липня
2

На Тернопільщині впроваджено температурний режим: до чого готуватися тернополянам?

У зв’язку зі спекотними погодними умовами на території Тернопільської області введено температурний режим.

Про це інформує пресслужба Патрульної поліції Тернопільської області.

"До уваги водіїв великовантажних транспортних засобів. У зв’язку зі спекотними погодними умовами на території Тернопільської області введено температурний режим.

Що це означатиме для водіїв вантажівок?

Якщо температура повітря вдень сягає вище +28°С, рух вантажного транспорту, загальна вага якого становить більше 24 тонн і фактичним навантаженням на будь-яку вісь більше ніж 7 тонн, буде тимчасово обмежено на дорогах області.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби: які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, які здійснюють пасажирські перевезення, що перевозять вантажі у міжнародному сполученні, швидкопсувні, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.

Для чого вводити такі обмеження? Для збереження асфальтного покриття, яке за умов спекотної погоди, руйнується під вагою великовантажного автотранспорту. Просимо врахувати наведену інформацію при плануванні маршрутів. Дякуємо за розуміння. Безпечної вам дороги!",- ідеться у повідомленні.

На Тернопільщині впроваджено температурний режим: до чого готуватися тернополянам?, фото-1
#Температурний #режим #спека #Тернопільщина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Юрко
12 липня, 23:41
Прочитавши статтю, так і не зрозумів - до чого готуватися тернополянам ?  Чо то всі тернополяни - водії вантажівок ?  Чи може варто придумувати адекватніші заголовки ?
стас
13 липня, 10:03
Добре, чому тоді в Єгипті, де у літні місяці температура перевищує 40 градусів, доходить до 50 ,асфальтне покриття в ідеальному стані ?
Оголошення
live comments feed...