• Головна
  • СВП КВАЗАР - електротехніка транспорту, промисловості та енергетики
Новини компаній
14:45, 13 липня

СВП КВАЗАР - електротехніка транспорту, промисловості та енергетики

Новини компаній

Виробнича компанія «КВАЗАР» була заснована в 1997 році https://kvazar.com.ua/uk/o-kompanii-ua.

СВП КВАЗАР спеціалізується на виробництві індустріальної електротехніки. Тут працюють кваліфіковані фахівці, які індивідуально підходять до кожного замовника – враховуються побажання та вимоги. На підприємстві можна придбати всі необхідні електротехнічні деталі та приладдя для потреб залізниці та підприємств машинобудування, металообробки.

СВП КВАЗАР - електротехніка транспорту, промисловості та енергетики, фото-1

Всі працівники Спільного Виробничого Підприємства КВАЗАР пройшли спеціальну підготовку. З цієї причини команда здатна впоратися навіть з найскладнішим поставленим завданням. Використовуються новітні токарно-фрезерні верстати ЧПУ та інше точне виробниче обладнання. Вся продукція сертифікована і відповідає основним стандартам якості. Електротехнічну продукцію від компанії «КВАЗАР» можна зустріти на електровозах, електропоїздах, тепловозах. Придбати продукцію можна як в роздріб, так і оптом.

Фахівці приймають замовлення за індивідуальними параметрами – враховуються всі моменти технічного завдання.

Де придбати реле та регулятори тиску?

СВП КВАЗАР - електротехніка транспорту, промисловості та енергетики, фото-2

Компанія «КВАЗАР» пропонує придбати допоміжні релеhttps://kvazar.com.ua/production/rele для електро-ланцюгів захисту та автоматики. Реле виробляються з переднім та заднім приєднанням провідників. З більш детальними характеристиками можна ознайомитися на сайті компанії. Вся продукція відповідає вимогам ДСТУ 2773-94 (ГОСТ 9219-95).

СВП КВАЗАР пропонує регулятори тиску.

Такі пристрої https://kvazar.com.ua/production/regulyator використовуються для того, щоб в автоматичному режимі регулювати тиск стисненого повітря в пневматичних системах тягового рухомого складу. На всю продукцію є дозвільні документи, що підтверджують бездоганну якість виробів. До основних переваг співпраці з компанією «КВАЗАР» відносять:

  • оперативна доставка в будь-який регіон України;
  • зручні способи оплати;
  • продукція безпосередньо від виробника;
  • широкий асортимент вибору;
  • весь товар сертифікований;
  • гарантія на продукцію;
  • індивідуальний підхід.

При виникненні додаткових питань, що стосуються співпраці – зверніться до менеджера компанії «КВАЗАР». Вам нададуть консультацію.

СВП КВАЗАР - сучасні промислові електротехнічні рішення для підприємств транспорту, промисловості, енергетики

Україна. Київ -2021.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...