• Головна
  • "Почув, що смерть витає в повітрі": 30-річний чоловік врятував двох жінок та дитину (ФОТО)
17:27, 15 липня

"Почув, що смерть витає в повітрі": 30-річний чоловік врятував двох жінок та дитину (ФОТО)

30-річний стриянин Андрій Данелейко врятував трьох людей, які тонули у річці Стрий. Інцидент трапився у середу пообіді, 14 липня. Стриянин Андрій Данелейко розповів, як він врятував двох жінок та дитину з води.

Як інформує "Zahid.net", близько 16:00 чоловік відпочивав на березі річки, коли почув як люди кричать про допомогу. Відпочивальники з пляжу помітили, як у річці кілька людей йдуть під воду.

"Коли я почув, що хтось тоне, якось на автоматі побіг у воду. Це були троє людей, дві жінки та дівчинка десь років восьми. Я до них підплив і почав виштовхувати в сторону берега, одразу всіх отак штовхав. Назустріч люди вже зайшли в воду і помогли мені їх витягати на сушу", – розповів Андрій Данелейко.

На березі жінкам та дитині надали першу допомогу, вони були у стані шоку, але госпіталізації не потребували. Врятованими виявилися три мешканки Стрия: мати з малолітньою донькою та їхня родичка.Наступного дня після порятунку, 15 липня, місцевий стрийський підприємець Любомир Ковальський подарував рятівнику сертифікат на 1000 грн на покупки в його магазині спорттоварів, а ще набір для плавання.

"Я дізнався про Андрія з соцмереж і вирішив, що за такий геройський вчинок має бути якась винагорода. Чоловік дуже скромний, я його ледь вмовив прийти і прийняти той символічний подарунок", – розповів Любомир Ковальський.

#Порятунок #сім'ї #небайдужий #чоловік
Оголошення
live comments feed...