• Головна
  • "У дітей з'являються нові симптоми": подробиці масштабного отруєння в таборі в Карпатах
12:07, 17 липня

"У дітей з'являються нові симптоми": подробиці масштабного отруєння в таборі в Карпатах

"У дітей з'являються нові симптоми": подробиці масштабного отруєння в таборі в Карпатах

У сусідній області, в дитячому таборі сталося масштабне отруєння дітей: серед постраждалих і тернопільські дітки. За словами одного із батьків потерпілих, неповнолітні продовжують отруюватися.

Про тривожний випадок повідомили у пресслужбі головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

"Випадок харчової токсикоінфекції в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Делюкс" стався у  с. Татарів Надвірнянського району.

Як стало відомо, до інфекційного відділення Яремчанської ЦРЛ станом на 15:00 год. 16.07.2021 р. госпіталізовано 5 дітей: 15.07.2021 р. - 1 особа 2007 р. н.; 16.07.2021 р. – 4 особи (2 – 2006 р. н., 1 – 2007 р. н. та 1 – 2008 р. н.). Попередній діагноз потерпілих – харчове отруєння.

Стан – середнього ступеня важкості. Діти відпочивали в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Делюкс", що в с. Татарів Надвірнянського району.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводить санітарно-епідеміологічне розслідування даного факту та позаплановий захід державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів. Про результати буде повідомлено додатково",- ідеться у повідомленні.

#Дитячий #табір #масштабне #харчове #отруєння

Коментарі

Оголошення
live comments feed...