• Головна
  • "Грози, град і шквали": на Тернопільщину суне серйозна негода
17:07, 17 липня 2021 р.

"Грози, град і шквали": на Тернопільщину суне серйозна негода

Мешканців Тернопільщини попереджають про суттєве погіршення погоди на території нашої області: рятувальники закликають поводитися обережно.

Про це інформує пресслужба ДСНС України в Тернопільській області.

"Попередження Тернопільського ЦГМ про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Тернопільській області та м. Тернопіль Область: 18 липня грози; вдень подекуди град, під час гроз місцями шквали 15 – 20 м/с. Місто: 18 липня гроза; вдень град, під час грози шквал 15 – 20 м/с.",- ідеться у повідомленні.

"Грози, град і шквали": на Тернопільщину суне серйозна негода , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Погіршення #погодних #умов #Тернопільщина
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення