• Головна
  • Страшна смерть в стражданнях і страху спіткала 2-річну дитину на Тернопільщині (ФОТО)
12:33, 18 липня
2

Страшна смерть в стражданнях і страху спіткала 2-річну дитину на Тернопільщині (ФОТО)

Страшна смерть в стражданнях і страху спіткала 2-річну дитину на Тернопільщині (ФОТО)

2-річна мешканка Тернопільщини загинула під час пожежі. Про це повідомляє ГУНП України в Тернопільській області.

15 липня пожежники вирушили на виклик у с.Нова Могильниця. За інформацією, яку вони отримали, загорілася господарська прибудова. Все виглядало як буденний випадок, який не передбачав страшних наслідків. Але коли пожежу вдалося ліквідувати, на згарищі пожежників чекала страшна знахідка - під ліжком вони виявили тіло крихітної дитини. Вони одразу ж викликали поліцію та криміналістів.

Як з'ясувалося, тіло належало 2-річній донечці власників господарства. Сім'я - багатодітна, кілька років тому вони переїхали на Тернопільщину з Закарпаття. Старші діти побігли на річку купатися, менші - гралися в дворію, а четверо дорослих, в тому числі батьки дітей, дивилися в хаті телевізор. Маленькі діти залишилися без нагляду. Коли батьки почули, як "стріляв" шифер при пожежі, то вибігли в двір. Самостійно ліквідовувати пожежу вже було пізно. Прибудова, яка загорілася, раніше була курником, але власники облаштували там невеличку кімнату і провели туди світло. 

Очевидно, як припускають поліцейські та пожежники, коли спалахнула пожежа, то маленька дитина сильно злякалася і, замість того, щоб вибігти на вулицю, якщо ще була така можливість, вона заховалася під ліжко. Важко уявити ті страждання і страх, в яких помирала 2-річна дівчинка. 

Поліція закликає батьків не залишати дітей без нагляду, навіть, якщо вони просто граються в дворі.

#Пожежа #дитина #загибель #Тернопільщина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Світлана
18 липня, 17:17
Рожалка ще народить, це для них не проблема! Живут за дитячі гроші , а на самих дітей начхати ! Бідна дитинка, така страшна доля !
Оголошення
live comments feed...