• Головна
  • "Запам'ятаємо її такою": зворушливе відео про померлу молоду лікарку з Тернополя (ВІДЕО)
21:23, 18 липня

"Запам'ятаємо її такою": зворушливе відео про померлу молоду лікарку з Тернополя (ВІДЕО)

"Запам'ятаємо її такою": зворушливе відео про померлу молоду лікарку з Тернополя (ВІДЕО)

Молода 33-річна лікарка Ірена Куценко, донька колишнього очільника Тернопільського перинатального центру "Мати і дитина" Віктора Куценка, пішла у засвіти вслід за батьком 15 липня цього року. 

Здається, лише нещодавно всі висловлювали співчуття їй у зв'язку з раптовою смертю батька, аж так само несподівано для багатьох зупинилося і її серце. 

Ірена Куценко працювала лікарем в кабінеті ультра-звукової діагностики в тому ж таки перинатальному центрі. Чимало жінок "пройшли через її руки" і практично усі згадуюь її з теплом. Незвачаючи на непростий фах лікаря, вона не втратила відчуття тактовності, співчуття та завжди вміла підтримати.

На сторінці Ірени у Facebook люди не припиняють писати свої слова в пам'ять про неї та згадувати приємні миттєвості з нею.

Відео, зроблена на пам'ять про Ірену Куценко, можна переглянути ТУТ

"Завдяки Вашим наполяганням і порадам в мене є синочок. Дякую Вам і царство небесне!", - написала Наталія.

"Красуня, розумничка, з жагою до життя, тільки жити і планувати нові цілі… Але не судилось…Нехай земля буде пухом", - написала Ольга.

"Царство Небесне для Вас, Пані Ірено... Ви так багато мені допомогли..."- зазначила Наталя.

"Така завжди усміхнена, життєрадісна і такою назавжди залишишся у моїй пам'яті. Сльози ллються, серце розривається від смутку і печалі.. Чому, Господи, так?? Йдуть самі кращі. Вічна пам'ять тобі, дорога сестричко..." - зі смутком написала Лілія Музика.
Ірена Куценко
"Неможливо в це повірити… Пішла із життя Ірена Куценко - молода мама,  надзвичайно прекрасний лікар, хороша жінка, яка завжди знаходила слова підтримки… Не просто лікар, а і хороша подруга… Нехай земля буде пухомНазавжди в моєму серці тільки усміхнена та щира. Я так Вас любила, не лише як лікаря. Не можу повірити", - зазначила Неля.

Причиною смерті Ірени Куценко стала онкологія. Попри хворобу, жінка до останнього намагалася працювати, щоб відволіктися від болю і важких думок. Без мами залишився 12-річний син.

#лікарка #Ірена #Куценко #перинатальний #Тернопіль #УЗД #онкологія #спогади

Коментарі

Оголошення
live comments feed...