• Головна
  • Ледь не згоріли живцем: у Польщі горіла стодола, у якій жили робітники з України (ФОТО)
09:00, 20 липня
1

Ледь не згоріли живцем: у Польщі горіла стодола, у якій жили робітники з України (ФОТО)

Ледь не згоріли живцем: у Польщі горіла стодола, у якій жили робітники з України (ФОТО)

Двоє мешканців села Любучев неподалік Слупська (Поморське воєводство) врятували від загибелі під час пожежі кільканадцять людей.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на gp24.pl, інцидент стався минулого тижня, 15 липня. В селі Любучев загорілося приміщення старої стодоли, в якому в цей час перебували працівники з України.

На момент виникнення пожежі не було точно відомо, скільки людей перебувало всередині. Вогонь розповсюджувався дуже швидко, згодом почав валитися дах й частково стіни. Свідками пожежі стали 2 жителів села. Вони розповіли, що бачили, як кільком особам вдалося вчасно вибігти з приміщення, що горіло, однак інші вже не могли цього зробити.

Тоді обоє чоловіків перескочили через огорожу на подвір'ї колишньої стодоли, підбігли до неї й почали відкривати двері, які були зачинені на засувки зовні. Завдяки цьому, ще шістьох осіб змогли вивести з задимленого й палаючого приміщення. Ті вже практично не могли рухатися самостійно. Згодом побачили ще 2-х працівників з України, мали ознаки отруєння чадним газом та обпечення. Їм також допомогли вибратися назовні.

Одного громадянина України, який зазнав серйозних опіків, забрали гелікоптером до спеціалізованої лікарні в місті Грифіце. Іншого, з отруєнням чадним газом, також гелікоптером відвезли до лікарні в Гдині.

З неофіційних джерел відомо, що приміщення старої стодоли використовувалося як житло для тимчасових працівників з України. Ймовірно, що там також виготовляли сигарети: на місці знайшли запаковані пачки сигарет, приготовані до висилки, а також листя тютюну.

Наразі невідомо, чому люди перебували в зачиненому приміщенні, так само поки невідомо, чи поліції вдалося розшукати інших чоловіків, яким допомогли вибратися з палаючої колишньої стодоли. Всі вони втекли з місця.

Зараз справою займається районна прокуратура в Слупську. Там і вияснятимуть, чому виникла пожежа, що відбувалося в приміщенні і чому воно було зачинене ззовні.

#Польща #робітники #пожежа

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
вася
20 липня, 11:00
Але наші люди бидло, живуть в стодолі як худоба, а щей нелегально цигарки виробляють, щоб труїти інших.
Оголошення
live comments feed...