• Головна
  • Очно чи дистанційно: як буде проходити навчання в українських школах з 1 вересня?
12:28, 20 липня
1

Очно чи дистанційно: як буде проходити навчання в українських школах з 1 вересня?

Очно чи дистанційно: як буде проходити навчання в українських школах з 1 вересня?

Міністерство освіти та науки розраховує, що до 1 вересня більшість педагогічних працівників зроблять щеплення проти COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це на презентації результатів дослідження "Пояснити 30%: Як українці оцінюють освіту та вступ в умовах пандемії" сказала заступник міністра освіти та науки Любомира Мандзій.

“Ми розраховуємо, що більшість педпрацівників будуть провакциновані до 1 вересня, це дозволить почати навчання у закладах освіти без дистанційних процесів. Але все це залежить від епідемічної ситуації”, - сказала Мандзій.

Стосовно можливості щеплення проти COVID-19 дітей віком від 12 років, заступник міністра зауважила, що рішення про залучення тих чи інших категорій громадян до кампанії вакцинації залежить від МОЗ.

“Це повноваження виключно Міністерства охорони здоров’я. Поки що діти не підпадають під вакцинацію. Будемо мати рекомендації МОЗ - тоді будемо вести бесіди з батьками щодо тих чи інших тенденцій”, - пояснила заступник міністра.

Вона додала, що елементи дистанційного навчання так чи інакше будуть застосовуватися, МОН розширюватиме Всеукраїнську школу онлайн, більше використовуватиме змішаний формат навчання.

#навчання #1 вересня #карантин #дистанційне

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
999
20 липня, 13:04
Дебіли, блін!.............
Оголошення
live comments feed...