• Головна
  • "Бойовик із присмаком ганьби": із Одеського СІЗО втік в'язень, охоронці повелися дивно (ВІДЕО)
09:43, 22 липня

"Бойовик із присмаком ганьби": із Одеського СІЗО втік в'язень, охоронці повелися дивно (ВІДЕО)

"Бойовик із присмаком ганьби": із Одеського СІЗО втік в'язень, охоронці повелися дивно (ВІДЕО)

Під час втечі зі слідчого ізолятора Одеси 40-річний Сергій Кутафін спокійно подолав кілька загороджень, а озброєні вартові дивно повелися.

У розпорядженні OBOZREVATEL опинилося ексклюзивне відео як дій втікача, так і охорони СІЗО.

На записах видно, що злочинець довго долав загородження. А це, на думку джерела видання, свідчить про те, що в слідчому ізоляторі не спрацювали технічні засоби охорони й на периметр не вийшла група затримання. Також на порушника не зреагував службовий собака.

"Бойовик із присмаком ганьби": із Одеського СІЗО втік в'язень, охоронці повелися дивно (ВІДЕО), фото-1Джерело OBOZREVATEL вважає, що вартові розгубилися в цій ситуації та порушили відомчі інструкції: "Вони повинні були відразу дати попереджувальний постріл у повітря, після чого прицільно стріляти на поразку. Ми ж бачимо на записі, що ні попереджувального пострілу, ні прицільної стрілянини не було. Дівчина-вартова стріляє, але навмання. З цих відео можна зробити висновок про провальний стан справ з охороною в цьому підрозділі".

Також наш співрозмовник стверджує, що втеча сталася на немодернізованій ділянці периметра, де інженерно-технічні засоби охорони (паркан, "єгоза" і так далі) старі й вичерпали свій ресурс.

"За нового керівництва Мін'юсту й Департаменту виконання покарань програму з модернізації інженерно-технічних засобів охорони згорнули. Прямий наслідок цього – результат у вигляді такої втечі", – заявило джерело.

"Бойовик із присмаком ганьби": із Одеського СІЗО втік в'язень, охоронці повелися дивно (ВІДЕО), фото-2

Сергій Кутафін був поміщений до СІЗО Одеси 11 червня 2021 року, а вдень 21 липня стало відомо про його втечу. Причому він не тільки подолав загородження на території ізолятора, а й потрапив на територію виправної колонії №14 (яка теж охороняється) та безпроблемно залишив її.

Через кілька годин чоловіка затримали одеські правоохоронці. За їхніми словами, подія нагадала їм "зйомки бойовика, ось тільки з присмаком ганьби".

Як повідомляв OBOZREVATEL, у березні 2021 року начальника Одеського СІЗО п'яним за кермом зловили співробітники патрульної поліції, а він намагався справити на них малу потребу. Малиновський районний суд Одеси визнав його винним: керівник ізолятора повинен заплатити штраф у розмірі 17 тис. гривень, на рік залишитися без права керувати машиною, а також виконати 60 годин громадських робіт. Однак Сергій Чишкал досі є начальником СІЗО і навіть не відсторонений – незважаючи на резонанс.

#СІЗО #Одеса #втеча

Коментарі

Оголошення
live comments feed...