
18:31, 4 серпня 2021 р.
"Завтра буде люта гроза ": тернополян попередили про негоду, оголошено І-й рівень небезпеки

Мешканців Тернопільщини попереджають про погіршення погодних умов: рятувальники закликають мешканців області бути обережними.
Пресслужба ДСНС повідомляє, що вже завтра (5 серпня) Тернопільщину знову накриє негода. Шалена злива пронесеться нашою областю.
Також опадів слід очікувати і безпосередньо мешканцям обласного центру.
Оголошено І-й рівень небезпеки, жовтий.
Також сьогодні (4 серпня) внаслідок зливи Тернопіль вкотре затопило: автомобілі "плавали", а не їхали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
11:38, Вчора
18:06, 20 червня