• Головна
  • "Завтра буде люта гроза ": тернополян попередили про негоду, оголошено І-й рівень небезпеки
18:31, 4 серпня 2021 р.

"Завтра буде люта гроза ": тернополян попередили про негоду, оголошено І-й рівень небезпеки

"Завтра буде люта гроза ": тернополян попередили про негоду, оголошено І-й рівень небезпеки

Мешканців Тернопільщини попереджають про погіршення погодних умов: рятувальники закликають мешканців області бути обережними.

Пресслужба ДСНС повідомляє, що вже завтра (5 серпня) Тернопільщину знову накриє негода. Шалена злива пронесеться нашою областю.

Також опадів слід очікувати і безпосередньо мешканцям обласного центру.

Оголошено І-й рівень небезпеки, жовтий.

Також сьогодні (4 серпня) внаслідок зливи Тернопіль вкотре затопило: автомобілі "плавали", а не їхали.

"Завтра буде люта гроза ": тернополян попередили про негоду, оголошено І-й рівень небезпеки, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гроза #град #Тернопільщина #попередження
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення