• Головна
  • З'ясувалося, чи потрібно у Тернополі проходити профілактичний огляд перед школою
18:07, 22 серпня 2021 р.

З'ясувалося, чи потрібно у Тернополі проходити профілактичний огляд перед школою

Перед навчанням у Тернополі діти шкільного віку мають пройти профілактичні огляди у свого сімейного лікаря-педіатра.

Як інформує "Файне місто", це стосується і першокласників, і дітей старшої школи. Для цього заздалегідь потрібно записатися через електронну пошту або реєстратуру.

"Батьки мають знати, що кожна дитина-школяр має пройти профілактичний огляд у педіатра, з яким батьки заключили декларацію. Дитина приходить на огляд до педіатра, записавшись через електронну пошту або через реєстратуру заздалегідь. Педіатр оглядає дитину, вимірює ріст і вагу, також дає рекомендації з профоглядів у подальшому – чи дитині потрібні загальні аналізи, чи до вузьких спеціалістів. Потім проводиться проба Руф’є, яка визначає фізичне навантаження на організм дитини, і видається відповідна довідка в школу на фізкультуру, визначається педіатром група з фізкультури", – розповіла лікар-педіатр Тернопільської міської дитячої лікарні Вікторія Яремко.

Також педіатр розповіла про те, що профогляди є актуальними і потрібними, адже найперше, з чим направляють дітей до вузьких спеціалістів, це порушення зору та опорно-рухового апарату. Обов’язковим є і календар щеплень.

"Педіатр завжди, вже з народження, повідомляє, які мають бути щеплення. І тому навіть зараз вжевсіх маленьких діток стараються батьки щепити. Так само в школяра мають бути обов’язково вірусний гепатит Б, туберкульоз, дифтерія, правець, кашлюк, кір, паротит і краснуха. Це основні щеплення, які мають мати діти, щоб іти в дитячий заклад", – інформує Вікторія Яремко.

Згідно із законодавством, якщо діти не мають цих щеплень, то вони повинні навчатися або вдома, або дистанційно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Медичний #огляд #школа #обов'язок
Оголошення
live comments feed...