• Головна
  • "Буде біда?": люди б'ють на сполох через жахливий стан мосту на Тернопільщині (ФОТОФАКТ)
15:07, 31 серпня 2021 р.

"Буде біда?": люди б'ють на сполох через жахливий стан мосту на Тернопільщині (ФОТОФАКТ)

Міст у Бережанах, що на Тернопільщині, у жахливому стані. Місцеві мешканці стривожені, що якась біда через аварійність може статися будь-якої миті.

Світлини мосту було оприлюднено на сторінці спільноти в мережі Фейсбук.

"Міст на об'їзній дорозі у Бережанах біля стадіону",- ідеться у повідомленні.

"Там два мости і обидва аварійні, на одному з них кілька років тому травмувався військовий. Не думаю, що міст відновили, скоріш всього трошки полагодили.

Кожен раз, коли проїжджаю там велосипедом, думаю: "Скільки часу він ще витримає?", – прокоментувала місцева мешканка Любов Булка.

"По ньому як будуть їздити 60-тонні зерновози чи Онурівські асфальтовози ,то до кінця ремонту може не добути. Може знак поставити аварійний міст, бо буде біда",- зазначила Наталія Білик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Аварійний #стан #мосту #Тернопільщина
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
Оголошення