• Головна
  • На Тернопільщині через COVID-19 зафіксовано нові летальні випадки: коронавірус продовжує поширюватися
10:01, 5 вересня 2021 р.

На Тернопільщині через COVID-19 зафіксовано нові летальні випадки: коронавірус продовжує поширюватися

На Тернопільщині через COVID-19 зафіксовано нові летальні випадки: коронавірус продовжує поширюватися

54 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 4 вересня 2021 року.

Як  інформує ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України", також за останню добу зафіксовано: летальних випадків - 2 - чоловік 90р., м. Тернопіль; - чоловік 65р., м. Тернопіль.

Одужало – 28 осіб, проведено досліджень методом ПЛР – 493.

За весь час пандемії в Тернопільській області захворіло – 71 770 осіб; одужало – 69 628 осіб; летальних випадків – 1228 (3 випадки жителі інших областей).

На Тернопільщині через COVID-19 зафіксовано нові летальні випадки: коронавірус продовжує поширюватися, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #нові #смерті #Тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення