• Головна
  • Депутат з Тернопільщини очолить Робочу групу у парламенті , яка сприятиме захисту українського лісу
12:10, 9 вересня

Депутат з Тернопільщини очолить Робочу групу у парламенті , яка сприятиме захисту українського лісу

Народний депутат з Тернопільщини Микола Люшняк, очолив новоуторену Робочу групу у Бюджетному Комітеті Верховної Ради України.

Таке рішення було прийнято під час вчорашнього засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Головним завданням Робочої групи є втілення бюджетної програми з вирощення, садіння посадкового матеріалу та контроль за втіленням Указу Президента України №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Ключовими аспектами Указу є реформування лісового господарства та удосконалення системи управління державними лісогосподарськими підприємствами, ідентифікація самозалісених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної й комунальної форм власності, з подальшим їх використанням задля досягнення оптимальної лісистості України. Для ефективного втілення програми в життя також необхідно забезпечити належне фінансування у найближчі роки заходів з охорони, захисту, використання та відтворення лісів та впровадження дієвих механізмів залучення інвестицій для відновлення лісів та лісорозведення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Люшняк #група #ліс
Оголошення
live comments feed...