![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
13:02, 13 вересня 2021 р.
Тернополянка постала в образі жінки з минулого і викликала захват користувачів Фейсбуку (ФОТО)
![Тернополянка постала в образі жінки з минулого і викликала захват к... Тернополянка постала в образі жінки з минулого і викликала захват користувачів Фейсбуку (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тернополянка Оксана Чмиленко вирішила постати в образі жінки місцевого адваката з минулого, щоб взяти участь у всеукраїнському конкурсі. При цьому просить усіх допомогти їй визначитися з найкращим фото.
"Друзі, зовсім несподівано, експромтом, так вийшло, що я беру участь у пізнавальному фотоконкурсі "Історія поруч". У ньому я перевтілилася у Софію Коренець-Стахевич, дружину адвоката Богдана Стахевича. Позаду мене - їх будинок, де вони жили 100 років тому. Зведена споруда в 1901 році. Окрім житлових кімнат, тут були канцелярії та кабінет лікаря. Моя Софія була вчителькою співу у філії "Українського музичного товариства" ім. Миколи Лисенка. У 1939 році в будинку Стахевичів почала працювати музична школа, утворена із філії музичного інституту. Тепер тут - Обласна універсальна наукова бібліотека.
За умовами конкурсу, я маю надіслати одну фотографію. Я вибрала 8, фотограф (звісно Michalur Urbanski ) - 3, а вас попрошу допомогти визначитися - яка з цих трьох знимок найкраще відтворить мою героїню", – написала Оксана Чмиленко під оприлюдненими на своїй сторінці у Фейсбуці фото.
Чимало тернополян в захваті від створеного образу, загалом під фотосесією вже є понад 160 коментарів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...
Коментарі