• Головна
  • Атака на маркетингові акції! Чому журналісти ополчилися на «Родинний Клуб»?
Новини компаній
13:39, 16 вересня 2021 р.

Атака на маркетингові акції! Чому журналісти ополчилися на «Родинний Клуб»?

Новини компаній

 Заради хайпу й популярності так звані блогери дозволяють собі розміщувати неправдиву інформацію. Вони поливають брудом чесні компанії, які проводять маркетингові акції.Так, нещодавно під роздачу потрапив і «Родинний Клуб».Це – відома компанія, яка продає товари через каталоги вже більше 15 років.Декілька разів на рік «Родинний Клуб» заохочує своїх клієнтів.Компанія оголошує маркетингові акції. Суть їх у тому, щоб винагородити переможців приємним грошовим призом, який втілить їхні мрії.

Деякі журналісти, забуваючи про стандарти журналістської роботи і не розібравшись в деталях, пишуть гидоту заради грошей.«Родинний Клуб» обурений тим, що через гонитву журналістів за дешевою популярністю страждає компанія.

«Ми завжди чесно і офіційно працювали і обурені такими нападками з боку журналістів.Ми проводимо маркетингові акції як лояльність до наших покупців.У нас люди дійсно виграють гроші, ми відкрито публікуємо всі результати акцій.Щасливі переможці підтверджують чесність наших дій», – зазначив представник «Родинного Клубу».

Тема махінацій завжди цікава людям.Щоб не стати мішенню для шахраїв, експерти «Родинного Клубу» поділилися ознаками компаній-аферистів:

Перше, що повинно вас насторожити – це відсутність офіційних правил акції на сайті компанії.У них повинна міститися інформація про те, хто проводить захід, які умови маркетингової акції.

Друге – на сайті компанії не вказано телефон гарячої лінії, немає чату з оператором, немає форми зворотного зв'язку.Пам'ятайте – чим більше способів зв'язатися з компанією, тим краще для вас.

І третє – не повідомляйте свої персональні дані.У більшості випадків платіжним системам і інтернет-магазинам не потрібні ваші ІПН і дата народження.Особиста інформація в комплексі з реквізитами вашої карти (номер, термін дії, CVV-код) – справжня знахідка для шахраїв.Пам'ятайте – надійні компанії на своїх сайтах використовують захищене з'єднання для оплати послуг або покупки товарів.Адреса безпечного ресурсу починається з https://

Незалежна компанія «Призова Варта», яка займається виведенням на чисту воду шахрайських акцій, провела перевірку «Родинного Клубу».Вона розмістила власне розслідування.

«Ми ретельно проводили перевірку. Наш представник особисто брав участь у маркетинговій акції «Родинного Клубу», поспілкувався з переможцем, з тим, хто програв і з представником компанії. Протягом всієї перевірки ми були скептиками, але «Родинний Клуб» довів свою чесність», - прокоментували в «Призовій Варті».

Перевірка діяльності «Родинного Клубу» доступна на офіційному сайті «Призової Варти» а також за посиланням: https://youtu.be/pjuiwF74jJM.

Всі переможці «Родинного Клубу» вказані на офіційному сайті компанії https://rodynna.com.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...