• Головна
  • "Садиба - просто диво": подружжя замість будинку в Італії звело "зелений рай" на Тернопільщині (ФОТО)
17:07, 16 вересня
2

"Садиба - просто диво": подружжя замість будинку в Італії звело "зелений рай" на Тернопільщині (ФОТО)

"Садиба - просто диво": подружжя замість будинку в Італії звело "зелений рай" на Тернопільщині (ФОТО)

Подружжя Олега та Ірини Юськів вклали зароблені за кордоном кошти у стоврення чудової зеленої садиби. Вони тривалий час перебували на заробітках, але зрештою прийняли рішення повернутися додому.

Як інформує "Суспільне", його дружина Ірина зазначила, що вирішили не залишатися в Італії, як планували спочатку, а повернутися в рідну країну.

Воно запевнила, що хоч і можна було придбати будинок в Італії прямісінько біля самого моря, однак до України сильно тягнуло: тут і друзі, тут і вільніше почуваєш себе. 

Повернувшись, подружжя оновило хату Олегової бабусі, а згодом зайнялося облаштуванням двору. Він вигідно розташований, адже поряд ліс, де повно грибів.

Свої грибні знахідки чоловік сушить на сонці. Дружина готує страви із них.

Після одруження Ірина працювала вчителькою фізкультури, а Олег водієм. Аби поліпшити фінансове становище вони поїхали до Італії.

"У 1998 році я поїхав перший, потім приїхала Іра. Ми там майже три роки були разом, потім Іра повернулася, бо дитина в школу йшла. Я аж в 2017 році приїхав", – каже чоловік.

Разом працювали на текстильній фабриці.

"Він дуже довго їздив. Потім каже, що вже вік не той, щоб їздити, дорога важка. І починали тут, зробили баню, друзі приїжджали сюди на вихідні. І ми собі тут відпочивали. Була господарка, були городи, був сад. І помаленьку все облаштували", – розповіла Ірина Юськів.

Тепер господиня оселі вирощує трави та квіти. Готує з них різноманітні чаї та сезонні напої.

Як зазначає Олег Юськів, усе господарство їм вдається утримувати взагалі без сторонньої допомоги.

"І розетку треба вміти замінити, й вимикачі, і косити. Фактично, тут треба все знати. І на тракторі їхати, і косарку розібрати, і опалення подивитися. Практично, все треба своїми руками".

Подружжя вважає, що запорука успіху власної справи - це бажання працювати.

"Вкладати, як на початку, коли ти не маєш. Гості приїхали, якісь кошти залишили, і ти їх вкладає одразу. Бо ти хочеш щось поремонтувати, як в селі, наприклад, садиба. Самі розумієте, бо то не є квартира чи міський будинок, де все зроблено. Постійно треба вкладати. Треба потрошку своїми руками працювати. І мати бажання", – каже Ірина Юськів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Садиба #подружжя #облаштовано #заробітки #Італія

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Teren777
16 вересня, 18:42
Честь і хвала!
Сусід
16 вересня, 20:28
В чому інформативність новини? Були в Італії. Потім повернулись. І?
Оголошення
live comments feed...