Новини компаній
15:00, 22 вересня

Zhadan Art Studio: «Нам 1 рік»

Новини компаній
  Zhadan Art Studio: «Нам 1 рік»

Zhadan Art Studio (Жадан Арт Студія) святкує свій перший рік! Це - сучасна художня студія в самому серці Тернополя, яка полюбилась вже більше сотні дітей та багатьом людям, які шукали якусь новинку для себе.

Отже, почнемо з того, що так цікавило багатьох наших відвідувачів.

Чому назва Жадан Арт Студія? 

  Zhadan Art Studio: «Нам 1 рік», фото-1

Жадан – дівоче прізвище художниці, яка заснувала цю студію. Марія Руда закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв за спеціальністю графік-ілюстратор. Художниця розповідає, що рішення відкрити студію було спонтанне, багато було ідей, які хотілось реалізувати та розказати тернополянам про сучасні техніки мистецтв.

Чому варто завітати в нашу студію?

  Zhadan Art Studio: «Нам 1 рік», фото-2

Для дітей ми пропонуємо групові заняття від 4 до 16 років. У групах максимально шість діток, що є досить комфортним для того, щоб приділити кожному увагу, підказати та допомогти. Студія надає всі матеріали, що є зручним також й для батьків, тому що не потрібно нічого додаткового купувати чи хвилюватися, що у дитини чогось не буде або закінчиться фарба. Малюємо різними матеріалами – гуаш, акварель, пастель. Також батьки часто звертаються до нас, щоб відсвяткувати День народження свого чада, де дітки малюють обраною технікою та мають місце перекусити. 

  Zhadan Art Studio: «Нам 1 рік», фото-3

Для творчих людей, закоханих пар та людей, які шукають, що можна робити на вихідні в вільний час, ми пропонуємо майстер-класи з сучасних технік мистецтв, які ще рік тому для Тернополя були новинками. Першою технікою, з якої ми починали, є Alcoholic Ink, або техніка спиртових чорних. Використовуючи спеціальні чорнила, спирт та побутовий фен, можна створити неповторну інтер’єрну картину. Наступною технікою, яка є набагато простішою, але не менш цікавою, є Fluid Art, або малювання рідким акрилом. Ми надаємо спеціальну основу, на яку ви буквально виливаєте декілька кольорів акрилової фарби, змішуючись вони строюють унікальні візерунки, які ви створюєте, нахиляючи основу в різні сторони. Найважчою технікою в нашому арсеналі є Resin Art, або малювання епоксидною смолою. Починається все з того, що художник змішує смолу та затверджувач до неї в певних пропорціях, після чого є лише година, щоб намалювати картину, адже смола починає після цього процес кристалізації. Найбільше полюбляють морську тематику, тому що на смолі можна зобразити морські хвилі, зробити піщаний пляж, декорувати камінчиками та мушлями, але й досить часто пробують себе в абстрактному живописі, використовуючи перламутрові пігменти та скляну крихту.

Звичайно, для поціновувачів класики, ми проводимо групові майстер-класи з масляного живопису: малюємо акрилом та аквареллю, навчаємо академічному малюнку. Нещодавно, вперше у Тернополі, запровадили курс «Акварельного портрету», на якому протягом 7 занять ми вивчаємо побудову та окремі частини обличчя. В планах на наступний місяць подарувати для діток можливість спробувати пісочну анімацію, малювати кварцевим піском на спеціальному столику з підсвіткою. 

  Zhadan Art Studio: «Нам 1 рік», фото-4

Запрошуємо всіх бажаючих на майстер-класи та діток на групові заняття за адресою: м. Тернопіль, вул.Словацького, 8. Запис на заняття за телефоном (viber) +38 (099) 007-86-16. Розклад можна дізнатись у нашому Instagram https://www.instagram.com/zhadan_artstudio/?hl=ru 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жадан #арт #студія #один #рік #майстер #класи #групові #заняття #малювання #діти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...