• Головна
  • Розшукують тернопільського журналіста, який зник безвісти (ФОТО)
10:02, 23 вересня 2021 р.

Розшукують тернопільського журналіста, який зник безвісти (ФОТО)

Розшукують тернопільського журналіста, який зник безвісти (ФОТО)
Усіх, хто знає про місце можливого перебування тернопільського журналіста Ярослава Буяка, просить зголоситися його колега Володимир Андріїшин. За його даними, зниклого вже оголосили у всеукраїнський розшук, але наразі результату це не дало.
"Увага! Безслідно пропав у Тернополі наш колега, відомий журналіст, ветеран АТО Ярослав Буяк. Останній раз зв'язок з ним був ще 26 липня. З тих пір його ніхто не бачив, на зв'язок з рідними він теж весь цей час не виходив, телефон вимкнено. Документи залишено у його тернопільській квартирі. Ярослава оголошено у всеукраїнський розшук, однак поки що жодних результатів немає, серед невпізнаних трупів та пацієнтів лікарень його не виявлено.
Велике прохання зголоситися тих, хто має хоч якусь інформацію про Ярослава, хто, можливо, десь бачив його чи розмовляв з ним по телефону після 26 липня. Прошу телефонувати 097-344-46-07, або писати мені в приват", – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Володимир Андріїшин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розшук #Буяк #зникнення
Останні новини
ТОП новини
Ця зима в Україні буде рекордно холодною: коли і де чекати сильних морозів і снігопадів
"ТЦК терміново біжить у ці заклади з перевірками і повістками, є мета масово скасувати бронювання": мобілізація, категорії
"Такої ціни не чекав ніхто": оприлюднено тарифи на газ для українців у жовтні, люди до такого не готувалися
"ТЦК шукатиме ухилянтів по-новому, посилення мобілізації накриє чоловіків у 5-х базах": їх засиплять повістки і штрафи
Оголошення