• Головна
  • "Штам "Дельта" полює на дітей, жахливі симптоми у малюків": лікарка-інфекціоністка про нову загрозу
18:07, 28 вересня

"Штам "Дельта" полює на дітей, жахливі симптоми у малюків": лікарка-інфекціоністка про нову загрозу

"Штам "Дельта" полює на дітей, жахливі симптоми у малюків": лікарка-інфекціоністка про нову загрозу

Україну накрила хвиля штаму "Дельта", вірус стрімко поширюється серед населення. Тим часом медики, попереджаючи про загрозу від поточного домінантного штаму, готуються до появи нових мутацій.

Як інформує "Укрінформ", лікарка-інфекціоністка консультативно-діагностичної поліклініки Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського й координаторка управління охорони здоров’я Житомирської ОДА за напрямом "Інфекційні хвороби" Ольгою Сахневич розповіла про особливості штаму "Дельта", котрі стосуються дітей.

"Будь-який новий вірус, що хоче вижити, мусить пристосуватися до тієї ніші, де він може активно розмножуватися... Звичайний коронавірус через відсутність мутацій ще не проникав до дитячого організму, а "Дельта"-штам – проникає.

У Черкасах в дитини до року діагностували коронавірус, у Львові 5-річна дитина перебуває в лікарні з ураженням 80% легенів. Дитина з групи ризику важче переносить це захворювання. Дітей зазвичай так само треба госпіталізувати, але вони переносять захворювання у стані середньої важкості – і такої летальності, як серед дорослих, Богу дякувати, ми не спостерігали.

Що буде в цій хвилі "Дельта"-штаму, сказати важко, але я думаю, що можливі й важкий перебіг, і летальність серед дитячого населення",- повідомила лікарка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Дельта #діти #симптоми #перебіг
Оголошення
live comments feed...