• Головна
  • "Штам "Дельта" навчився "хижого" вміння, на 133% страшніший": лікарі про стрибок рівня агресивності вірусу
20:01, 12 жовтня

"Штам "Дельта" навчився "хижого" вміння, на 133% страшніший": лікарі про стрибок рівня агресивності вірусу

"Штам "Дельта" навчився "хижого" вміння, на 133% страшніший": лікарі про стрибок рівня агресивності вірусу

Штам "Дельта" стрімко поширюється серед українців. Медики б'ють на сполох через агресивну поведінку вірусу та надзвичайно складі симптоми. Дослідники підтверджують - штам має ряд ознак, що роблять його підкреслено небезпечним і навіть хижим.

Як інформує "Главком", вчені Університету Торонто в Канаді виявили зв’язок між новими варіантами SARS-CoV-2, особливо "Дельта", і підвищеним ризиком важких ускладнень і летального результату в разі захворювання на коронавірусну інфекцію.

У ході дослідження спостерігалися понад 200 тис. випадків коронавірусної інфекції з 7 лютого до 27 червня 2021 року. Вчені порівнювали ризики госпіталізації.

Було зафіксовано, що у 2,8% випадків зараження штамом "Дельта" йдеться про підвищену здатність вірусу до реплікації, тобто до розмноження. Тож дослідження показало, що всі варіанти базового коронавірусу підвищують ризик госпіталізації і смерті. Але найвищі ризики продемонстрував Дельта-варіант: збільшення ризику госпіталізації на 235% і ризику смерті на 133% в порівнянні з вихідним варіантом.

"Вірус став розумнішим і небезпечнішим, а це означає, що нам теж потрібно бути розумнішими", – зазначив фахівець з інфекційних захворювань професор Вільям Шаффнер. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Дельта #ризики #симптоми #вірус #лікарі
Оголошення
live comments feed...