• Головна
  • Хто з’їв кілька тисяч вареників у Збаражі? (фото)
18:30, 27 травня 2013 р.

Хто з’їв кілька тисяч вареників у Збаражі? (фото)

26 травня на території Збаразького замку відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського огляду майстрів мистецтв та народної творчості, присвяченого 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря в рамках якого відбувся Х Міжрегіональний фестиваль козацької та української народної пісні «Забуттям не заростає честь і слава козаків», а також відкрито туристичний сезон та проведено традиційні «Вареник-фест» та «Капусняк-фест”.

Щиро й радо збаражан та гостей міста пригощали своїми смаколиками сільські ради Збаражчини, щедро приправляючи їх гарною українською піснею, – пише Народне слово. З вітальним словом до артистів, працівників культури, краян звернулися голова райдержадміністрації Іван Демчишин та голова районної ради Надія Розвадовська, які побажали усім гарного настрою та відпочинку, приємних зустрічей та позитивних емоцій. За словами голови РДА Івана Демчишина, це не останній цьогорічний культурно-масовий захід такого штибу, адже на осінь заплановано провести фестивалі гарбузової каші та дерунів.

На жаль, примхи матінки-природи внесли у свято деякі корективи, особливо щодо концертної програми. Гроза, звісно, також вплинула на кількість бажаючих послухати пісні, які линули у небо над Збаразьким замком. Проте кожен виступ артистів супроводжувався бурхливими оплесками та вигуками «Браво!». А виступали цього дня заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук, яка й вела це свято, заслужений артист України Левко Корженівський, заслужений діяч естрадного мистецтва Павло Доскоч, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів Олена Дуць (М.Хмельницткий), Мар’яна Палихата (м.Івано-Франківськ), Юрій Футуйма (м.Тернопіль), Богдан Кульківський (м.Рівне), а також мистецькі колективи Бучацького, Монастириського, Теребовлянського, Бережанського, Гусятинського та Зборівського районів, колективи та солісти клубних закладів Збаражчини, особливо, до речі, потішили юні таланти – дитячі сільські колективи та солісти.

Вправні господині – зав клубами та директори будинків культури ліпили вареники та варили смачний капусняк, яким пригощали всіх охочих.

Треба сказати, що цьогоріч у Збаражі зварили шість тисяч вареників. На рекорд не претендували, головне, казали господині, нагодувати людей.

varenniki

 

varenniki1

 

varenniki3

 

varenniki4

 

varenniki5

 

varenniki6

 

varenniki7

 

varenniki8

 

varenniki11

 

varenniki 10

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"В Україну повертається люта зима і потужний мороз у -6 градусів, сніг накриє автомобілі": йде холодний дощ і мряка
Віктор Павлік приїхав в гості до мами на Тернопільщину і виявив несподівану халепу: чому співаку довелоcя гострити ножа на вулиці (ФОТО)
"Сніг засипле авто і дороги, синоптики попередили про лютий мороз у -12 градусів": арктичний холод і дощ йдуть в області
"ТЦК йде по чоловіків 3-х категорій, бронювання не допоможе навіть студентам": мобілізація, повістки, ТЦК і ВЛК
Оголошення
live comments feed...