• Головна
  • "Штам "Дельта" переповнив "останню базу" важких пацієнтів": лікарка про разючу відмінність симптомів у хворих
20:07, 13 жовтня

"Штам "Дельта" переповнив "останню базу" важких пацієнтів": лікарка про разючу відмінність симптомів у хворих

"Штам "Дельта" переповнив "останню базу" важких пацієнтів": лікарка про разючу відмінність симптомів у хворих

Штам "Дельта" фіксується масово в усіх регіонах України. Ряд областей демонструють особливо тривожні тенденції з поширення коронавірусу. Медики уточнюють, що штам "Дельта" має ряд характеристик, які роблять його підкреслено небезпечним, а отже, українцям слід дотримуватися правил карантину й берегти себе.

Як інформує "Molbuk", надзвичайно погана ситуація фіксується у сусідній з Тернопільщиною області. У Чернівецькій обласній клінічній лікарні  реанімаційне відділення заповнене на 100 відсотків.

Про це повідомила лікарка-інфекціоністка обласної лікарні Ольга Кобевко.

Зі 184 пацієнтів, які наявні в лікарні, всього троє були вакциновані: двоє з них щеплені двома дозами вакцини, один – однією. Водночас перебіг хвороби у них відрізняється від перебігу у решти хворих.

"Вони переносять хворобу набагато легше", – повідомила лікарка.

Вона уточнила, що обласна лікарня є "останньою базою" важких пацієнтів.

"У нас є звичайні ліжка без підведеного кисню, але який у них сенс? Кисневих точок не вистачає, тому що дуже багато хворих, а нові ми не можемо розгорнути", – розповіла інфекціоністка.

За словами Кобевко, коли в лікарню потрапляють нові хворі з коронавірусом, то їх розподіляють по інших медустановах, у яких залишилися ліжка і які ще готові їх прийняти.

Ситуація в лікарнях України просто зараз наочно показує необхідність вакцинації. І ризик побічних реакцій після щеплень у вигляді невисокої температури або невеликого синця на місці уколу – ніщо на тлі загрози померти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Дельта #лікарня #симптоми #лікарка
Оголошення
live comments feed...