• Головна
  • Вже завтра погода на Заході України почне погіршуватися
16:34, 17 жовтня 2021 р.

Вже завтра погода на Заході України почне погіршуватися

Вже завтра погода на Заході України почне погіршуватися

Синоптики Укргідрометцентру попередили українців про суттєве погіршення погодних умов, зокрема, і на Тернопільщині.

Вже в понеділок, 18 жовтня, на більшості території України знизиться температура повітря, вона коливатиметься у межах +8 градусів Цельсія, вночі опускатиметься навіть до - 1. В частині західних областей, зокрема на Рівненщині та на Волині, а також на Півночі в Сумській та Житомирській, очікуються дощі. На Тернопільщині прогнозують прохолодну, але суху погоду. Вранці в окремих регіонах буде туман, тож синоптики та рятувальники закликають водіїв бути особливо обережними на дорогах.

Всередині тижня все ж очікується тимчасове потепління на Тернопільщині, навіть до +18, але вже до суботи, 23 жовтня, стовпчики термометра знову опустяться до +6, а вночі до - 4. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Погода #прогноз #Тернопіль #Тернопільщина
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення