• Головна
  • Про РРО та електронні сервіси ДПС можна поспілкуватися онлайн
11:04, 22 жовтня
12

Про РРО та електронні сервіси ДПС можна поспілкуватися онлайн

Головне управління ДПС у Тернопільській області спільно з інформаційним порталом 0352.ua продовжує цикл Інтернет-конференцій з питань роз'яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Зокрема, 22 жовтня з 11.00 до 12.00 год. триватиме Інтернет-конференція на тему «Новації податкового законодавства, застосування РРО та функціонування електронних сервісів ДПС» за участю начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайла Яцини.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #податкова #оподаткування

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Михайло ЯЦИНА
22 жовтня, 11:04
Добрий день, учасники Інтернет-конференції. Радий сьогодні поспілкуватися із вами.
Михайло ЯЦИНА
22 жовтня, 11:05
На сьогодні у платників податків є можливість отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, подати звітність до податкових органів без особистих візитів до податкової служби. Для цього на вебпорталі ДПС України забезпечено доступ до низки безкоштовних електронних сервісів (https://tax.gov.ua). У період карантину варто максимально користуватися послугами ДПС дистанційно, усвідомити переваги такого формату спілкування з податковими органами, адже скориставшись онлайн-сервісами вебпорталу ДПС, платник матиме можливість отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до Центрів обслуговування платників.
#вільний читач
22 жовтня, 11:20
Мене цікавить, яку кількість печаток необхідно реєструвати, якщо є декілька програмних РРО?
Михайло ЯЦИНА
22 жовтня, 11:22
Відповідь для "#вільний читач" Чинним законодавством у сфері проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у готівковій та безготівковій формі не передбачено обмежень щодо кількості електронних печаток під час їх реєстрації суб’єктом господарювання, який має декілька ПРРО. При цьому за допомогою одного сертифікату електронного підпису та/або печатки можна працювати одночасно тільки на одному ПРРО і тільки одним касиром. Тому при одночасному використанні декількох ПРРО необхідно мати відповідну кількість зареєстрованих касирів, щодо яких було подано повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.
бізнес_тернополя
22 жовтня, 11:23
Який термін проведення камеральної перевірки при декларуванні доходів за податковою амністією?
Останні новини
Оголошення
live comments feed...