• Головна
  • Відкриття Китайсько-українського центру підготовки магістрів
17:40, 21 жовтня
1

Відкриття Китайсько-українського центру підготовки магістрів

Відкриття Китайсько-українського центру підготовки магістрів

Відбулося відкриття Китайсько-українського центру підготовки спеціалістів у межах проєкту «Один пояс, один шлях».

Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий звернувся до присутніх: «Вітаю партнерів із Китайської Народної Республіки та учасників форуму обміну. Сьогодні ми відкриваємо нові можливості наукової царини    для магістрів та аспірантів, адже наша мета  – сприяти розвитку китайсько-українських відносин. Переконаний, що наша якісна робота забезпечить успішну реалізацію проєктів на міжнародному рівні».

«Створення Китайсько-українського центру Західноукраїнського національного університету у співпраці із професійно-технічним коледжем, що у  провінції Цзюцюань, має на меті  навчати китайських магістрів та аспірантів. Це важливий аспект у налагодженні дружніх  відносин між двома державами: Україною та Китайською Народною Республікою. Тернопільська обласна державна адміністрація всебічно підтримує  розвиток освітньої співпраці та культурний  обмін між нашими державами»,  - сказав заступник голови Тернопільської  ОДА Віктор Устенко.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради у своєму вітальному слові зазначила: «Тернопіль – студентське місто. Ми співпрацюємо у культурному та освітньому плані з багатьма країнами світу. Щиро вітаю академічну спільноту Західноукраїнського національного університету із відкриттям Китайсько-українського центру підготовки спеціалістів у межах проєкту «Один пояс, один шлях». Вірю, що діалог країн розвиватиметься й дасть можливість молоді скористатися науковим потенціалом   держав-партнерів».

Представники освітніх установ відкрили Китайсько-український центр Західноукраїнського національного університету та  Центр ЗУНУ, який працюватиме із китайськими  магістрами та аспірантами.

Також підписано угоду про реалізацію китайсько-українських проєктів міжнародного співробітництва між Західноукраїнським національним університетом та Цзюцюанським професійно-технічним коледжем.  Ректор Ї Чжіцзюнь  промовив: «Це історичний момент для  наших закладів вищої освіти, адже підтримуючи партнерські відносини ми запроваджуємо нові перспективні програми для молоді, викладачів та науковців, а також зростаємо професійно і культурно».

У заході взяли участь керівник міста Цзюцюань Ду Чжисюе, керівник відділу закордонних справ міста Цзюцюань  Лю Цзюньде, керівник освітнього відділу міста Цзюцюань  Чжоу Чжипін, Голова комітету управління справами ЗУНУ у Китаї  Ван Ітан, замісник керівника офісу ЗУНУ у Китаї Лю Сиюань, представники Цзюцюанського професійно-технічного коледжу, керівник Управління у справах освіти провінції Ганьсу, Голова Народного уряду м.Цзюцюань, директор  Nanjing Jiangnan Silk Road Culture Communication Co., Ltd.  Wang Yitan.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини зуну #західноукраїнський національний університет

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Люба
21 жовтня, 19:50
А викладачі,носії китайської мови є в даному вузі? Підготовка магістрів вимагає знання англійської та китайської мов на рівень С1
Останні новини
Оголошення
live comments feed...