10:02, 22 жовтня
1

10 імен, які притягують щастя

10 імен, які притягують щастя

Чимало батьків визначаються з іменем дитини в залежності від власних вподобань. Або ж слідують моді і дають іноді дивні, екзотичні імена. Водночас, як виявилося, є список імен, які можуть вплинути на долю дитини, зробити її життя легким та безтурботним.

Олена: прекрасна або премудра?

Олена серед жіночих імен вважається одною з найщасливіших. Власниці цього імені мають світлу і легку долю, не затьмарену важкою нестабільністю і бідами, вони розумні і привабливі, легко роблять кар’єру, досягаючи значних висот у своїй професії. Вони товариські, відкриті і легко сходяться з людьми, з усіма знаходячи спільну мову.

Олександр – захисник

Серед чоловічих імен це ім’я вважається особливо щасливим і успішним. Воно має грецьке походження і несе в собі особливий сенс – «оберігає», «захисник», «справжній чоловік». У різних варіаціях це ім’я поширене по всьому світу, але найзнаменитішим його володарем став Олександр Македонський. Велич цього імені, без сумніву, відбивається на його власниках. Всі Олександри величні з самого дитинства, вони наділені особливими якостями характеру. Їм властива напористість і сміливість, впевненість в собі і здатність до знаходження спільної мови з будь-якими людьми. За рахунок цього люди з цим ім’ям досягають великих висот в кар’єрі і щасливі в особистому житті, вони можуть бути відмінними керівниками, при цьому стаючи ще й ідеальними чоловіками й батьками.

Наталя – всім рідна?

Це жіноче ім’я відноситься до одного з найбільш везучих і щасливих. Жінки з таким імменем впевнені в собі, наполегливі і не згинаються перед будь-якими труднощами. Власниці цього імені працелюбні і акуратні, дуже комунікабельні і щирі, хоча вони можуть бути запальними, але завжди легко остигають, що робить їх спілкування з людьми цілком близьким і щирим. Наталі працелюбні, вони прагнуть досягти висот у кар’єрі і часто їм це дуже добре вдається. За рахунок своєї комунікабельності, вони завжди перебувають у центрі уваги, можуть повести за собою людей і створити грамотну команду професіоналів, що досягають найамбітніших цілей. Не менш щасливо складається і особисте життя – у цих жінок дім – повна чаша.

Богдан – Богом даний

Значення цього імені «даний Богом», і таке ім’я не може не дати щасливої ​​долі його власникові. Людина з ім’ям Богдан знає собі ціну, вона спокійна, незворушна і урівноважена, легко сходиться з людьми і досягає великих успіхів в бізнесі, маючи для свого благополуччя все. Нерідко люди з цим ім’ям стають знаменитими, проявляючи неабиякі здібності у творчості або техніці, а також тих сферах, де цінується натхнення і здатність до імпровізацій, нестандартних рішень. У сімейному житті він стає безумовним лідером, всіляко оберігаючи свою сім’ю, дуже любить дітей, трепетно ​​ставиться до коханої жінки, створює для неї комфорт і затишок. Богдан наполегливий і завжди прагне до досягнення всіх цілей, поставлених ним самим перед собою.

Тетяна – упорядниця

Дуже успішне і щасливе ім’я, воно приносить своїй власниці успіх в особистому житті і кар’єрі. Всі Тетяни володіють позитивним настроєм по житті, вони відмінно справляються з будь-якими труднощами, що виникають. Значення імені «повелителька», «призначена» накладає відбиток на особисте життя і кар’єру. Недарма це ім’я попало у топ 10 імен, які приносять щастя. З раннього дитинства ці жінки виявляють неабиякий розум і лідерські якості, вони здатні повести за собою людей, в силу чого нерідко очолюють великі фірми, холдинги і мають в підпорядкуванні багато людей, з якими зберігають чудові стосунки. В особистому житті Тані м’які і поступливі, при цьому дуже наполегливі в створенні затишного сімейного гніздечка. Вони люблять дітей, виховують їх в атмосфері довіри і дружби, їх будинок завжди повен гостей і рідних. Це пов’язано з відкритістю.

Олексій відданий …

Дуже популярне і успішне ім’я, поширене в різних варіаціях по всьому світу. Олексій наділений яскраво вираженими творчими здібностями, через що він нерідко стає відомою особистістю. При цьому володіє відкритим, доброзичливим і урівноваженим характером, що дозволяє йому мати багато друзів і знайомих, а також мати успіх серед жінок. Однак він дуже прив’язаний до тієї єдиної, з якою його зводить доля, він постійний у любові і цінує сім’ю, домівку, любить дітей, піклуючись про сім’ю, більше, ніж про себе самого. Поставивши собі мету, він завзято і наполегливо домагається свого, незважаючи ні на які перешкоди і труднощі. Дуже трепетно ​​і ніжно ставиться до батьків, зберігаючи з ними близькість до самого кінця, цінує своїх колег і нерідко в силу своїх якостей успішно будує кар’єру, займаючи керівні посади.

Читайте також: Що можуть розповісти про нас фотографії, які ми викладаємо в мережі? Насправді, багато.

Ірина мирна …

Жінка з таким ім’ям може домагатися запаморочливих успіхів з різних сферах, так як вміє планувати своє життя і час, володіє творчою жилкою і ясним розумом. Її ім’я в перекладі означає «спокій і мир», і вона своєю присутністю вносить спокій в колектив або сім’ю, допомагає всім абсолютно безкорисливо. Ірина володіє даром переконання, врівноваженим характером і наполегливістю, але без агpесії і надмірного тиску. Цим вона підкуповує оточуючих, які переймаються її ідеями і готові допомагати їй у всьому, знаючи, що вона відповість тим же. Ірина щаслива і в сімейному житті, вона турботлива дружина і мати, її будинок завжди затишний, чистий і привабливий для друзів і близьких.

Микола – «переможець народів»

В першу чергу, своєю силою ім’я завдячує святому Миколаю-Чудотворцю. У різноманітних варіаціях зустрічається по всьому світу, відноситься до десятки найпопулярніших імен та це неспроста. Власники цього імені спокійні і врівноважені, мають харизму, що допомагає їм захоплювати за собою людей, очолювати великі підприємства і концерни. Нерідко Миколаї мають незвичайний розум і тонко розвинену інтуїцію, що допомагає їм у житті уникати неприємностей, заздалегідь їх прогнозуючи і відходячи від небезпеки. Вони привабливі, чарівні і товариські, завжди мають багато друзів, які з радістю звертаються до Миколи за допомогою і отримують її. Дуже цінують якості Миколи і жінки, він завжди користується у них популярністю, але вірний своїй одній і єдиній, з якою йде рука об руку по життю. Любить дітей і стає ідеальним батьком для своїх нащадків.

Княгиня Ольга і інші

Ольга відноситься до дуже яскравих і щасливих особистостей, вона має всі передумови для того, щоб жити в багатстві і любові. (Це ім’я носила одна з великих княгинь, що принесли християнство на Русь). Сонячна, яскрава і відкрита людина, що володіє незвичайною силою, завзятістю і працьовитістю. Це допомагає їй будувати кар’єру і створювати щасливу і міцну сім’ю з безліччю дітей. Ольги відкриті і товариські, діловиті і раціональні, вони легко сходяться з новими людьми і допомагають підтримувати в колективі атмосферу дружби і командний дух. В особистих стосунках вони розважливі і не емоційні, вірні і це дозволяє з партнерами почувати себе легко і спокійно. Такі якості цих жінок допомагають їм стати щасливими в усіх сферах життя.

Іван – «помилуваний Богом»

Одне з популярних в світі імен, що має в різних країнах свої варіації: Іоанн, Ян, Жан, Джон, Айвен і ін. У володаря цього імені сильний ангел-хранитель, який оберігає їх від усіх негараздів і бід. Носії цих імен стають знаменитими, проявляють лідерські якості і здатні до управління людьми. Вони товариські, відкриті і віддані друзям, своїй справі і родині, за рахунок чого їх ім’я також включено в 10 імен, які приносять щастя. І в любові, і в кар’єрі Івани успішні і бездоганні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ім’я #щастя #доля

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Володимир Завірюха
25 жовтня, 00:34
Є патріотична версія що Баба Яга яка хотіла з'їсти Івасика Телесика була княгиня Ольга .І навіть як вона ходила до Коваля щоб він їй підкував її кацапський язик на українську мову ....А як вона заманила методом женячки Українців в Баню ....
Оголошення
live comments feed...