• Головна
  • "Штам "Дельта" завдає нового удару, хворі не витримують тягаря": лікар про "пекельний" симптом, що мордує тижнями
11:53, 25 жовтня

"Штам "Дельта" завдає нового удару, хворі не витримують тягаря": лікар про "пекельний" симптом, що мордує тижнями

"Штам "Дельта" завдає нового удару, хворі не витримують тягаря": лікар про "пекельний" симптом, що мордує тижнями

Штам "Дельта" заполонив Україну. Величезна кількість інфікованих із важкими симптомами переповнюють лікарні. Медики закликають не легковажити, адже даний варіант вірусу поводиться максимально агресивно і схильних "хитро" підлаштовуватися під поведінку людей, аби ефективно їх вражати.

Як інформує "Molbuk", медки надають громадянам України поради, як краще діяти у тій чи іншій ситуації при заражені. Також попереджають про особливо нестерпні та загрозливі ознаки хвороби.

Підвищену температуру при штамі "Дельта" дуже важко збити і вона тримається тривалий час. Про це розповів головний лікар Львівського діагностичного центру Тарас Жиравецький.

"Температура завжди була одним з основних симптомів ковіду, я особисто радив її збивати навіть при 37,5! Зараз у багатьох пацієнтів вона просто є виснажливою і часто її важко збити ліками, а також вона може тримати по 10-14 днів і підскакувати вище 38 градусів", - повідомив лікар.

Також медик порадив, чим найкраще збивати температуру.

"Одним з найкращих препаратів для зниження температури при ковіді на практиці виявився німесулід (німесил), хоча і інші препарати ібупрофен, парацетамол також працюють, але їх потрібно давати частіше і в більших дозах.

Пам'ятайте, що під час прийому цих ліків бажано приймати ліки для зниження кислотності у шлунку для уникнення загострення гастриту та зменшення печії у шлунку", - зазначив Тарас Жиравецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Дельта #симптоми #лікарі #загрози #температура
Оголошення
live comments feed...