• Головна
  • Через переповнені лікарні хворі вмирають вдома і не попадають в ковідну статистику
20:27, 28 жовтня
1

Через переповнені лікарні хворі вмирають вдома і не попадають в ковідну статистику

Через переповнені лікарні хворі вмирають вдома і не попадають в ковідну статистику

Попри сумні цифри статистики, які приголомшують останнім часом, ситуація з коронавірусом в Україні є ще гіршою. Про це Оглядачу розповів лікар-епідеміолог, голова ГО "Інфекційний контроль в Україні" Андрій Александрін.

Він запевняє, що через брак місць багатьом пацієнтам відмовляють в госпіталізації, ті в тяжкому стані повертаються додому, де вмирають і не попадають в офіційну статистику.

"На сьогодні в низці міст у реанімаціях місць немає. Це означає, що люди вмирають удома, вони не потрапляють в офіційну статистику", – пояснив Александрін.

Він звернув увагу, що після закінчення кожного кварталу в державній статистиці з'являється кілька тисяч летальних випадків, які нікуди не віднесені. Їх позначають як смерть від пневмонії або невідомих захворювань.

"Починаючи з осені 2020 року, кожен квартал ми бачимо значне збільшення саме цих нікуди не віднесених смертей", – сказав медик.

Говорячи про темпи вакцинації, Александрін назвав їх досить низькими та зазначив, що нині охоплено лише 18% груп ризику.

"Саме вони дають нам найбільшу госпіталізацію та смертність", – підкреслив фахівець.

На його думку, надалі ситуація погіршуватиметься. Він рекомендує всі сили сфери охорони здоров'я спрямувати на вакцинопрофілактику, насамперед груп ризику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #ковід #статистика #смертність

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Микола
28 жовтня, 13:28
Андрій Александрін З 2012 по теперішній час засновник та керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC). З 2018 голова ГО «Інфекційний контроль в Україні». Це Ви друкуєте коментарі людини яка на даний час лікарем не працює а робить собі рекламу і своїм громадським організаціям . Не лякайте людей, краще винайдіть ліки від короновірусу і не потрібно буде вакцини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...