• Головна
  • "Штам "Дельта" усюди, атипова хвороба зводить людей у жахливий стан": вірус продовжує дивувати медиків
14:01, 28 жовтня

"Штам "Дельта" усюди, атипова хвороба зводить людей у жахливий стан": вірус продовжує дивувати медиків

"Штам "Дельта" усюди, атипова хвороба зводить людей у жахливий стан": вірус продовжує дивувати медиків

Штам "Дельта" продовжує масово вражати українців, викликаючи надзвичайно важкі ускладнення. Медики закликають громадян України не легковажити і  виконувати всі рекомендації, вказані лікарями. Також проводяться дослідження, як саме вірус поводить себе під час епідемії.

При атиповому чи тяжкому перебігу хвороби роблять аналіз, щоб з'ясувати, на який саме штам пацієнт є хворим. Останнім часом це завжди був штам "Дельта". Усі аналізи секвенування коронавірусу в Україні показують штам "Дельта", який зазвичай переноситься важче, ніж попередні варіанти.

Як інформує "Кореспондент", про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін. Також Кузін відзначив, що секвенуванню, тобто перевірці, яким саме штамом заразився пацієнт, підлягають випадки атипового чи тяжкого перебігу хвороби.

"Зараз 100% випадків, зафіксованих на території України, - це переважно звичайний штам "Дельта", який значно трансмісивніший (заразніший), і дійсно він викликає те, що люди його переносять набагато складніше.

Майже в п'ять-шість разів зростає забезпеченість киснем, але що ми бачимо: навіть штам Дельта люди, які вакциновані, все одно її - саме коронавірусну хворобу, спричинену штамом Дельта, - переносять у набагато легшій формі", - відзначив Кузін.

Він додав, що вакцинація захищає не лише від Дельти, а й від її мутації - Дельти+.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Дельта #поширення #недуга #симптоми #загроза
Останні новини
Оголошення
live comments feed...