
16:01, 8 листопада 2021 р.
Вражаюча аварія у Тернополі: машина врізалася в автобус, а тоді в ще одне авто (ФОТО)

Карколомна ДТП сталася у Тернополі 5 листопада: водійка за кермом авто Mitsubishi Lancer врізалася в автобус неоплан BOVA FHD та у ще одне авто марки Mercedes-Benz Vito.
Як інформують правоохоронці, зіткнення відбулося, шо водійка виїжджала з вулиці Шопена на проспект Степана Бандери.
В результаті автопригоди до лікарні з множинними травмами та переломами потрапили обидва водії з автівок.
Також нагадуємо, що на Тернопільщині в аварію потрапив автомобіль Mitsubishi, водія було госпіталізовано із травмами та в стані коми..jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
19:23, 17 червня
59
11:01, 19 червня
13:29, 12 червня
14:57, 9 червня