• Головна
  • Онкохворому хлопчику в Тернополі терміново потрібні донори крові! (ФОТО)
10:07, 14 листопада 2021 р.

Онкохворому хлопчику в Тернополі терміново потрібні донори крові! (ФОТО)

Онкохворому хлопчику в Тернополі терміново потрібні донори крові! (ФОТО)

Такий юний, але мужній і надзвичайно позитивних хлопчик - Степан Кобець. Хлопчик перебуває на лікуванні в онкогематологічному відділенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні і йому терміново потрібна донорська кров.

"Основні ліки для проведення лікування у онкогематології є, але практично завжди після хімії наступає обвал аналізів, отже будуть потрібні донори і сети для тромбоконцентрату. У відділенні закінчуються сети, необхідно знову поповнити їх запаси. Це дуже важливо, бо при низьких тромбоцитах завжди є ризик кровотеч, що загрожують життю дитини.

Тернопіль! Терміново потрібні донори 4+ на тромбоконцентрат! Бажано чоловіки, 20-45 років. Наш веселий і дуже позитивний хлопчик Степанко поволі наближається до завершення лікування лейкозу в стаціонарі. Йому залишилося отримати лише одне введення "Цитозару" і він зможе повернутися додому, де буде ще протягом року приймати хімію в таблетках і періодично проходити контрольні обстеження. Але зараз в Степанка дуже низькі тромбоцити, тому лікарі не можуть розпочати хіміотерапію, поки тромбоцити не піднімуться. Донори з 4+ групою крові, відгукніться, будь-ласка! Допоможіть цьому чудовому хлопчику одужувати та швидше повернутися додому!
+380671318815 - Антоніна, мама Степанка", - повідомили у Міжнародному благодійному фонді "Живи".

Всі, хто може допомогти хлопчику, здавши кров 4 групи з позитивним резус фактором, зателефонуйте мамі хлопчика. Також будемо вдячні за поширення інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донор #кров #онкологія #допомога #дитина #донорство #тромбоконцентрат
Останні новини
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...