• Головна
  • Біля “політехнічного” університету в Тернополі з`явились туї в пластикових горщиках (фото)
13:00, 1 червня 2013 р.

Біля “політехнічного” університету в Тернополі з`явились туї в пластикових горщиках (фото)

Туї в пластикових горщиках виставили на мості, біля “політехнічного” університету в Тернополі. Деревцята з’явились обабіч дороги напередодні випускного, який в Тернополі відбудеться завтра. Таким чином в місті втілюють ідею мобільного озеленення.

Кожне з деревцят можна вільно пересовувати на інше місце, перевозити. Доглядати за туями – також не складніше, ніж за звичайними деревами.

Як повідомив заступник начальника міського управління ЖКГ та екології Олег Соколовський, дерева поставили з ініціативи  тернопільського «Зеленого господарства», яке й реалізує проект мобільного озеленення. Наразі туї є у двої місцях: дещо раніше зэявились вони на вулиці Валовій, сьогодні – на мості, пише Доба.

- Ми подивимось на реакцію людей, можливо згодом туї з’являться ще десь. Стоятимуть дерева до осені. Поставили на мості і це вийшло так, ніби до випускного, сьогодні повз них парадом пройдуть випускники,  - каже Олег Соколовський.

В міській раді готові до того, що дерева можуть спробувати красти.

- Там є кілька камер відеспостереження, окрім того, ми повідомили міліцію, щоби там вели особливий нагляд, – каже Олег Соколовський.

1

 

3

 

4

 

IMG_0109

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...