• Головна
  • "Забракло кількох метрів...": з'явилося фото з місця, де поїзд переїхав сплячого чоловіка на Тернопільщині (ФОТО)
18:27, 19 листопада 2021 р.

"Забракло кількох метрів...": з'явилося фото з місця, де поїзд переїхав сплячого чоловіка на Тернопільщині (ФОТО)

"Забракло кількох метрів...": з'явилося фото з місця, де поїзд переїхав сплячого чоловіка на Тернопільщині (ФОТО)

Кілька метрів не вистачило машиністу потяга, аби загальмувати вчасно. На переїзді в селі Мусорівці вантажний поїзд травмував чоловіка. За словами машиніста, потерпілий спав на рейках.

Як інформує пресслужба поліції, нещастя трапилося 18 листопада близько 16:00. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що на перегоні Ланівці-Збараж, за межами станції, травмувався житель Збаразької територіальної громади.



За попередніми даними, потерпілий знаходився на колії. За словами сусідів, він зловживає спиртними напоями. В результаті наїзду тридцятисемирічному чоловікові ампутувало дві ноги.



Його госпіталізували до медзакладу. Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із статтею 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту) Кримінального кодексу. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Товарняк #поїзд #чоловік #залізниця #відтяті #ноги #Тернопільщина
Останні новини
ТОП новини
"Нещадний сніг завалить 2 області прямо завтра, синоптики сказали про дощ і мороз у -10 градусів": авто на дорогах у біді
"Нестримний сніг потужно засипле області прямо завтра, холодний дощ накриє міста і автомобілі": йде мороз, холод і вітер
"Повістки масово накриють чоловіків, ТЦК шукає цю групу людей у 3-х місцях": мобілізація посилюється, ВЛК і ЗСУ
"Робота для літніх українців, 16 500 грн зарплати на місяць": роботодавці готові платити, вакансія дає знижки на послуги
Оголошення
live comments feed...