• Головна
  • Карантин в "жовтих" зонах буде посилено: які додаткові обмеження з'являться для тернополян
14:57, 24 листопада
2

Карантин в "жовтих" зонах буде посилено: які додаткові обмеження з'являться для тернополян

COVID-сертифікат повинні не просто запитувати у клієнтів, а зчитувати QR-код.

В Україні змінять обмеження у регіонах "жовтої" зони. Областям треба готуватися до нового спалаху коронавірусу.

Про це заявили голова МОЗ Віктор Ляшко і прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 24 листопада.

"Сьогодні затвердимо рішення про зміну умов адаптивного карантину, яким буде посилено вимоги щодо вакцинації у "жовтих" зонах карантину", — сказав Шмигаль.

Своєю чергою, голова МОЗ Віктор Ляшко пояснив, що наразі в деяких країнах ЄС фіксується нових спалах коронавірусу і, попри покращення ситуації з COVID-19 в Україні, державі треба готуватися теж до повторного зростання хворих.

За словами Ляшка, зміни в умовах адаптивного карантину стосуються правил на "жовтому" рівні протиепідемічної небезпеки. Так, якщо раніше бізнес міг обирати моделі діяльності в цій зоні, тобто не перевіряти документи про вакцинацію, або негативний тест, але працювати відповідно до певних обмежень за площею, або перевіряти документи та працювати без обмежень, то нові правила не передбачають такої можливості.

"У "жовтому" рівні, громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою вакцини, або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило і стосується приймання відвідувачів. Останні повинні бути вакциновані принаймні однією дозою, або мати сертифікат про одужання чи негативний тест", - наголосив Ляшко.

Крім того, працівники закладів мають не просто запитувати про наявність сертифіката чи перевіряти їхню візуальну наявність, а повинні зчитувати смартфоном QR-код "ковід"-сертифікату.

"Для зчитування не потрібно додаткових чи засобів. Достатньо своїм додатком "Дія" зчитати QR-код", - пояснив голова МОЗ.

Карантин в "жовтих" зонах буде посилено: які додаткові обмеження з'являться для тернополян, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зона #карантин #обмеження

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Антін
24 листопада, 23:59
Я все надіюсь, що включиться природній відбір і всіх антивакцинаторів природа сама забере в кращий світ))) де не потрібно носити маску.
Антін
25 листопада, 00:07
...а поки я живу серед дал/ба/йо/бів, які вірять в масонські теорії змов, щеплення рідиною яка тебе перетворить на роутер, і вірять в міфічну статтю Конституції яка дає тобі право наражати інших людей на смертельні небезпеки... Браво нашій системі освіти, культури, системі цінностей, коли ти краще поїдеш на заробітки до Польші і лишиш дитину саму, щоб типу купити їй кращі шмотки і жерти, ніж залишишся тут, дасиш їй більше уваги, любові і турботи, кращу освіту - допоможеш краще розуміти і пізнавати життя .. хай краще виросте недолюбленим полудурком і ідіотом, але в дорогих кросівках , ніж в дешевих сандалях, але з системою цінностей і сформованим кругозором...
Останні новини
Оголошення
live comments feed...