• Головна
  • Де брати запчастини та комплектуючі для автомобілів зі США?
Новини компаній
16:55, 13 грудня 2021 р.

Де брати запчастини та комплектуючі для автомобілів зі США?

Новини компаній

Купівля автомобіля з-за кордону набирає обертів у геометричній прогресії. А також багато хто заводить суперечки про плюси і мінуси подібного вкладу грошей. Якщо Ви хочете придбати авто из Америки в Киеве, звертайтеся в компанію «Марлін». Це команда спеціалістів, які вже понад 10 років лідирують на ринку перегону автотранспорту. Компанія успішно вирішує навіть найнестандартніші та найскладніші завдання, забезпечуючи 100% результат клієнту.

Де брати запчастини та комплектуючі для автомобілів зі США?, фото-1

Машина є, а як запчастини та комплектуюче?

На сьогодні в Америці лідирують 3 основні компанії з виробництва автомобілів: General Motors, Ford Motors і Chrysler. Їх транспорт надійний, стійкий і комфортний. І кожна компанія обзавелася добротною репутацією та похвальними відгуками, оскільки випускає у світ справді якісні автомобілі та бездоганне комплектуюче до них. Але як і будь-який механізм. Транспорт має властивість піддаватися дії часу та ламатися. Це може статися і через аварії, невдалі моменти і при будь-яких інших маніпуляціях, які закінчуються несправністю авто.

Якщо машина після ДТП залишилася у непридатному стані, її продають на запчастини або як метал. Але як бути, коли є можливість відремонтувати, адже не весь транспорт із Америки можна полагодити деталями, які є в Україні. Майстри авторизованих СТО рекомендують проводити ремонт виключно оригінальними деталями, це продовжить та покращить функціональність та сприятиме нормальній роботі засобу.

Комплектуючі з Америки

У випадках, коли закордонний «друг» зламався, його потрібно рятувати. Приходять на допомогу спеціальні фірми, що займаються доставкою запчастин, корпусів, комплектуючих деталей та оригінальних девайсів для автомобілів з Америки. Більшість дилерів, які «ганяють» авто з-за кордону, також надають такі послуги. Якщо ви вибираєте авто з пошкодженнями і потрібні деталі доцільніше відразу домовлятися і про доставку комплектуючого разом з авто.

Звертаючись до перевірених фірм Ви отримуєте повну поінформованість про всі процеси, за допомогою ВІН-коду можете проводити отслеживание авто из Америки. У будь-який часовий проміжок можна дізнатися на якому етапі транспортування і де знаходиться вантаж. Це вселяє довіру в компанію та спокій у клієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...