• Головна
  • Кредобанк запустив швидкі транскордонні перекази з Польщі в Україну
Новини компаній
15:00, 15 грудня 2021 р.

Кредобанк запустив швидкі транскордонні перекази з Польщі в Україну

Новини компаній
Кредобанк запустив швидкі транскордонні перекази з Польщі в Україну

Кредобанк впровадив інноваційну послугу – швидкі перекази з Польщі в Україну на рахунок у Кредобанку. Тривалість переказу – від 15 хвилин в залежності від способу та часу відправки переказу, вартість – від 0 злотих.

Переказ у польських злотих на рахунок, відкритий у Кредобанку, можна зробити за допомогою унікального ідентифікатора в форматі IBAN, який можна отримати у мобільному додатку, контакт-центрі чи відділенні Кредобанку.

Відправниками переказів можуть бути, як сам одержувач, так і будь-яка особа, якій відомо унікальний ідентифікатор отримувача переказу. Переказати кошти можна з рахунку PKO Bank Polski за допомогою онлайн-додатків іРКО чи ІКО або ж з рахунку інших польських банків, а також через будь-яке відділення чи агентську точку банку PKO Bank Polski або Poczta Polska.

Для переказу через онлайн-сервіс (застосунок IKO/iPKO від PKO Bank Polski або інші онлайн-банкінги) відправнику потрібен лише унікальний ідентифікатор. Окрім того, важливо при виконанні переказів ретельно перевіряти на повноту та правильність написання прізвища, ім’я та адреси проживання відправника, а також на правильність написання унікального ідентифікатора.

«Це справжня революція, це справжній транскордонний рахунок. Умова лише одна – бути клієнтом Кредобанку. Відтепер не потрібно турбуватися про те, як відкрити рахунок у польському банку, скільки коштуватиме грошовий переказ в Україну. Не слід хвилюватися про те, як наші близькі отримають кошти. Достатньо лише створити для них додаткову картку або переказати кошти на їхній рахунок в польських злотих у Кредобанку.» – говорить перший заступник Голова Правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

Клієнти можуть конвертувати польський злотий в онлайн-обмінному пункті Кредобанку за найвигіднішим курсом в гривню або в будь-яку іншу валюту і без жодних комісій отримати у касі Кредобанку конвертовані кошти. За допомогою однієї з карток – у гривнях або в польських злотих – клієнти можуть здійснювати безготівкові платежі в магазинах або знімати кошти в банкоматах. Гривневою карткою слід користуватися в Україні, а картою в польських злотих – у Польщі. Зняття коштів у банкоматах України та банкоматах PKO Bank Polski – безкоштовне відповідно до умов тарифного пакету.

Детальніше про тарифи на перекази можна дізнатися тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"У Тернополі почали проводити перевірки в дворах": вже відомо, яке саме може загрожувати покарання
"Масштабна гроза пре в ці області України зі шаленим вітром, на вихідних атмосферний фронт накриє ці регіони": синоптики про погоду
Оголошення
live comments feed...