• Головна
  • "Хто би міг подумати?": тернопільська студентка більше року торгувала наркотиками (ВІДЕО)
11:15, 17 грудня 2021 р.

"Хто би міг подумати?": тернопільська студентка більше року торгувала наркотиками (ВІДЕО)

"Хто би міг подумати?": тернопільська студентка більше року торгувала наркотиками (ВІДЕО)

Продавала наркотики українцям та іноземцям. Громадянка Зімбабве збувала заборонені речовини в тернопільських вишах. 33-річну жінку затримали “на гарячому” — вона несла замовлення своїм клієнтам.

Під час обшуку в іноземки вилучили 5 пакунків із забороненою речовиною. Їх направили на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Студентці оголосили підозру. Суд обрав їй запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 50 тисяч гривень. Її вона внесла. Кримінальне провадження щодо іноземки слідчі скерували до суду.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільська #студентка #торгівля #наркотики
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"ТЦК масово розшукують чоловіків 3-х категорій, з цими професіями знайдуть на вулиці та заберуть": повістки, мобілізація
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
Оголошення
live comments feed...