Тернополянка увійшла до двадцятки найкрасивіших дівчат світу (фото)

У двадцятку найсимпатичніших дівчат світу входить тернополянка Вікторія Титор. Дівчина взяла участь престижному конкурсі “Miss 7 Continents-2013″, який проходив у Туреччині. Звідти привезла титул “Miss симпатія” та “Miss TV”.

- Конкурс проходив 15 травня у місті Бодрум у Туреччині, – розповідає Вікторія. – У ньому взяли участь 22 дівчат зі всього світу.
Конкурсантки з’їхалися до Туреччини за півтора тижня до конкурсу. Весь цей час тривала підготовка.

- З нами проводили фотосесії, відеозйомки, ми давали інтерв’ю, – розповідає красуня. – Каталися на яхті, купалися у термальних водах у печері, їздили на кінні прогулянки. До речі, у місті Бодрум все біле. Там влада забороняє будувати будинки інших кольорів.

На конкурсі красуні традиційно виходили на сцену у національних костюмах, у купальниках, у вечірніх та коктейльних сукнях від дизайнера з Криту Elizabette F та дизайнера з Болгарії Deina Brentjens.

Організаторами цього конкурсу була відома компанія в галузі індустрії моди World League of Beauty and Fashion (WLBF). Переможницею конкурсу стала “Міс-Латвія”Аліса Мишковська. Загалом у “Miss 7 Continents 2013″ та “Miss photomodel of the universe-2013″, який проходив паралельно, взяли участь переможниці конкурсів краси світового рівня. Серед них були учасниці конкурсу “Міс Всесвіт”, “Міс Світу”. Кількох учасниць організатори конкурсу обрали під час кастингу, так туди потрапила і Вікторія Титор.

- Моє фото організатори побачили у соцмережах і запропонували мені взяти участь у кастингу, – розповідає дівчина. – Спершу потрібно було відправити їм анкету та свої фото, потім ряд фото без макіяжу, далі відео, де я без макіяжу та в купальнику. Коли пройшла цей етап, було спілкування з організаторами у скайпі. Ось я і пройшла ці всі відбори.

Конкурсантки отримали нагороди від спонсорів конкурсу – а це власник готелю, де жили дівчата, власник телебачення і дизайнери. Кожен з них вибрав собі фаворита.
- Так я стала “Міss TV”, – каже тернополянка. – Адже нас під час конкурсу часто знімало телебачення і я їм сподобалася.

Вікторія Титор чудово провела час в Туреччині, познайомилась з багатьма цікавими людьми.
- Участь у конкурсі – цінний досвід, – каже вона. – Я потоваришувала з дівчатами з різних країн світу і можу сказати, що інші національності – не перешкода для дружби та спілкування.

До речі, красуня повернулася додому з подарунками. Їй подарували дизайнерську сукню, комплект косметики та засобів гігієни, аксесуари. Окрім того, завдяки участі у цьому конкурсі Вікторію запрошуватимуть і на інші конкурси такого рівня.

Довідка. 22-річна Вікторія Титор неодноразово брала участь у різних конкурсах краси, – “Перша леді”, “Панна Тернополя”, “Інтерміс”, “Міс Атмосфера України”, “Принцеса України”, “Княгиня України”, де часто здобувала призові місця. Вона отримала титул першої віце-княгині на конкурсі “Княгиня Західної України-2012″. А на національному конкурсі “Перша леді-2012″ в Одесі дівчина перемогла в номінації “Перша леді. Місія доброї волі”.

tytor

 

tytor3

 

tytor2

 

20 хвилин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі